Ümran Hanım da Sermed Havuz Seçimini Yaptı!

10 June 2021 Yayımlayan : Sermedhavuz
Mersin Havuz Yapımı

Mersin Havuz Yapımı: Ümran Hanıma Hazır Havuz Modelini Teslim Ettik

Sermed Havuz firması olarak, başta İzmir ve İstanbul olmak üzere Türkiye’nin her bir noktasına prefabrik havuz yapımı imkânı sunuyoruz. Farklı havuz modeli seçenekleri, uygun havuz fiyatları ve uzun süreli kullanım fırsatlarından yararlanmak isteyenlerin kısa süre içerisinde bizlerle iletişime geçmesi kaliteli havuzlara sahip olmasına yol açar. Sizler de telefon numaralarımızdan iletişime geçerek gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Türkiye’nin her bölgesinden edindiğimiz müşterilerimize farklı kategoriler kapsamında yardımcı olmaktayız. Yardımlarımız başta prefabrik havuz yapımı olmak üzere havuz aksesuarları ve bakımı konusunda da gerçekleşmektedir. Her aşama ve adımda sağladığımız profesyonel çalışma neticesinde kullanım için en uygun olan sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Doğru firmanın seçilmesi bu noktada sizler için önem kazanacaktır.

Hazır prefabrik havuz modelleri son zamanlarda firmamızın en çok müşterilerine sağladığı modeller arasında yer almaya başladı. Hazır havuzu diğer modellerden farklı kılan sebepleri elbette vardır. İlk olarak betonarme havuza göre daha kullanışlı olması ve kısa sürede yapılması bulunur. Kalite açısından kıyaslandığında ise herhangi bir fark bulunmamakla birlikte uzun süreler boyunca kullanabilirsiniz.

Ümran Hanım da Sermed Havuz Seçimini Yaptı!

Hazır havuz konusunda kararlı olan ve bir prefabrik havuz firması arayışında olan Ümran Hanım, gerek uygun prefabrik havuz fiyatları gerekse profesyonel bir kurum olmamızdan dolayı Sermed Havuz ile çalışmayı tercih etti. Kendisinin hazır havuz ihtiyacı sitemiz üzerinde bulunan modellere çok uygun olduğundan kısa sürede iletişime geçerek havuz yapımını başlattık.

Mersin’e olan teslimat kendisinin de beklediğinden daha kısa sürdü. Büyük bir aksilik, doğa felaketi olmadığı müddetçe gerçekleştirdiğimiz 7-10 gün arasında yapım ve teslimat bir an önce havuzunu kullanmaya başlamasına sebep oldu. Hazır havuz modelleri en uygun fabrikalarda, profesyonel çalışma disiplinine sahip çalışanlarımız tarafından kısa sürede tamamlandı ve teslim edildi. Hazır havuz yapımı dışında havuzunu aksesuarlar ile çeşitlendirmek, farklı bir havaya sahip olmak isteyen Ümran Hanım’a bu konuda da yardımcı olduk. Kendisine bahçesine uygun olarak aksesuar seçimlerimizi sunduk. Tercihleri doğrultusunda kurulumları ve yerleştirilmesi tamamlandı. Kendisine uzun süreli ve keyifli yüzmeler diliyor bizi tercih ettiği için teşekkür ediyoruz.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !
EnglishRussianTurkish