Villanız İçin En İyi Havuz Modelleri

10 July 2020 Yayımlayan : Sermedhavuz
Villanız İçin En İyi Havuz Modelleri

Sıcaklar arttıkça, yüzme ihtiyaçları da artıyor. Özellikle sıcak iklim bölgelerindeki villalar için bahçede bir yüzme havuzu olması, bunaltıcı havalardan kaçmanın en kolay yollarından birine dönüşüyor.

Uygun alanı olan bahçelerde havuz detayı, peyzaj düzenlemesiyle beraber kullanıldığında hem çok estetik bir görüntü oluşturuyor hem de konut değerini epey yükseltiyor.

Villanız İçin En İyi Havuz Modelleri

Villanızın bahçesine havuz yapımı size hem kolaylık hem mahremiyet hem yaşam kalitesi hem de başkaları tarafından iyi bir intiba sağlar. Ayrıca son dönemlerde evde geçirilen zamanın daha da artmasıyla havuz kullanımı da artmıştır.

Villalar için tercih edilen havuz modelleri de oldukça farklılık gösteriyor. Havuzun büyüklüğü kadar tasarımıyla göze hitap etmesi ve villanıza uyacak havuz modelini bulmanız da oldukça önemli.

Sermed Havuz Firması, her bahçeye hitap eden ürün yelpazesiyle, villanızın bahçesi için güvenilir ve şık prefabrik havuz modelleri sunuyor.

Prefabrik Havuz Modellerinin Avantajları Neler?

Havuz yapımı oldukça zahmetli ve masraflı bir süreç olabilir. Alınan ölçülere göre yapılan prefabrik havuzlar hem havuz yapım süresinin kısalmasını hem de maliyetlerin azalmasını sağlamaktadır. Temizlenmesi ve bakımı oldukça kolaydır.

Sermed Havuz Firması, paslanmaz Inox yapı için kimyasal işlem görmüş çelik plakalar ile oldukça güvenli ve sağlam prefabrik havuz hizmeti sunmaktadır. Depreme karşı güvenli havuzlar üretip, sızdırmazlık garantisi veriyoruz.

Prefabrik havuzlarımızda kullandığımız Liner kaplama teknolojisi havuzda bakteri üremesini engelleyen anti bakteriyel bir yapıya sahiptir.

Maldiv Prefabrik Portatif Hazır Havuz Modeli

Oval havuzlar, villalarda en çok rağbet edilen havuz tiplerinden biridir. Maldiv Prefabrik Portatif Hazır Havuz modeli 3 farklı kurulum düzeniyle ihtiyaçlarınıza hitap etmektedir. Villanızın bahçesinin alanına göre 15 m2 ve 200 m2 arasında çeşitlenen modelleri bulunmaktadır ve boyutları ihtiyaçlarınıza yönelik olarak değiştirilebilir.

Sermed Havuz olarak, tecrübeli ekibimizle bahçelerinizde profesyonel havuzlar inşa ediyoruz. Havuz siparişlerinizi bahçenizin alanını, güneş ışığı alma miktarını, bölgedeki bitki örtüsü özelliklerini kapsayacak şekilde zemin etüdü yaparak hazırlıyoruz.

Fiplus Skimmerli ve Taşmalı Prefabrik Portatif Hazır Havuz Modelleri

Fiplus panel havuzlar, Türk mühendisler tarafından geliştirilir ve üretiminde yerli malzemeler kullanılmaktadır. Fibercement plakalar kullanılan Fiplus havuz modelleri oldukça dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

Fiplus skimmerli prefabrik portatif hazır havuz ve fiplus taşmalı prefabrik portatif hazır havuz modelleri dikdörtgen formundadır.

Dikdörtgen şekilli havuzlar villalarda en sık tercih edilen havuzlardır. Şekilleriyle güvenlidirler ve temizlenmeleri kolaydır.

Taşmalı havuzlar, havuzun kenarından taşan suların filtrelenmesi işlemiyle temizlenir. Skimmer, prefabrik havuz sistemlerinde çokça tercih edilen yüzey emicili sistemidir. Suyun doğrudan filtreye aktarılarak temizlenmesine dayanan skimmerli havuzlar son derece hijyenik bir havuz deneyimi sunar.

Hawai Prefabrik Portatif Hazır Havuz

Hawai prefabrik portatif hazır havuz modeli, daire şeklindedir. Villanızın bahçesi için şık bir seçim olan Hawai Prefabrik Portatif Hazır Havuz, Alman mühendislik kalitesi sunmaktadır. 4 metreden 10 metreye kadar değişen boyutları bulunmaktadır.

Kendi Havuzunuzu Tasarlayın

Klasik şekiller yerine kendi zevkinize hitap eden havuz modelleri villanızın bahçesinde orijinal bir atmosfer yaratmanıza yardımcı olabilir.

Bahçenizin şeklini ve kullanım alanını göz önünde bulundurarak tercih edeceğiniz farklı havuz modelleri hem alanınızı verimli kullanmanızı sağlar hem de doğru peyzaj düzenlemesiyle sıra dışı görünebilir. 

Havuzun kenarına yerleştireceğiniz küçük bitkiler, havuzun kenarı için kullanılacak farklı yüzeyler, kendi isteğinize göre şekillendireceğiniz dinlenme alanları, güzel bir aydınlatma sistemi havuzunuzun bir şaheser gibi görünmesi demektir.

Sermed Havuz olarak kişiye özel tasarım anlayışıyla hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olmak için buradayız. Villanız için en iyi havuz modelleriyle ilgili bilgi almak için bizi arayın. 

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !