Yaptırabileceğiniz En Yeni Havuz Modelleri

18 November 2020 Yayımlayan : Sermedhavuz

Yaz aylarında arka bahçenizi şenlendirecek, ılık yaz gecelerinde havuz başında neşeli sohbetler yapabileceğiniz birbirinden farklı zemin üstü havuzlar, tatile gidemeyen ya da yazı evinin rahatında geçirmek isteyenler için oldukça idealdir.

Yaptırabileceğiniz En Yeni Havuz Modelleri
Yaptırabileceğiniz En Yeni Havuz Modelleri

Diğer yandan evinizin bahçesinde yaptıracağınız ya da evinizin uygun bir bölümüne yer altı havuzu istiyorsanız Sermed Havuz prefabrik havuz çeşitlerini tercih edebilir, diğer havuz çeşitlerine göre %50 daha uygun maliyetle, hayalinizdeki havuza kavuşabilirsiniz.

Modern Yüzme Havuzları Hangileridir?

Bahçede yüzme havuzu modelleri ne geçmeden önce, en önemli konu, havuzun gömülü tip mi yoksa yer üstü havuz mu olacağı belirlenmelidir. Portatif havuzlar düz bir yüzeye ihtiyaç duymakla birlikte, iç mekânda ve dış mekânda rahatlıkla kullanılabilir.

Küçük bir bahçede ya da bir avluya mükemmel uyum sağlarlar. Modern havuzların birbirinden farklı şekilleri bulunur ve her zaman eve güzel bir ek olmakla birlikte, evin değerini de artırırlar.

  • Sonsuzluk havuzu
  • Özel tasarım havuzlar
  • Jakuzili havuzlar
  • Cam kapaklı havuz
  • Şelale havuz gibi birçok modern yapıda şekilde havuz modeli bulunmaktadır.

Üstelik bu havuzların prefabrik havuz olması, kolay kurulumu, %50 daha uygun maliyetli olması, içindeki liner kaplamasıyla daha uzun ömürlü olması da havuzların değerini daha artırmaktadır.

Sermed Havuz Firması, 10 yıl garanti süresiyle sunduğu prefabrik havuzlarıyla, mekanlarınıza ayrı bir hava getirirken, hijyenik ve antibakteriyel ürünleri ile sizin ve sevdiklerinizin sağlığını da düşünmektedir.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !