Yazın Serinleten Havuz Tavsiyeleri

10 August 2020 Yayımlayan : Sermedhavuz
Yazın Serinleten Havuz Tavsiyeleri

Yazın sıcakları geldi çattı. Sıcaklardan bunaldığınızda sizi serinletecek güzel bir şeyler arıyorsunuz. Soğuk içecekleri birbiri ardına tüketiyor, artık buzdolabına su koyuyorsunuz.

Yazın Serinleten Havuz Tavsiyeleri
Yazın Serinleten Havuz Tavsiyeleri

Sizi serinletecek en güzel önerimiz, berrak, tertemiz, size özel, güvenli bir havuz! Artık havuzunuzun üzerindeki çadırı kaldırmanın zamanı geldi. Ya da bahçenize yeni bir havuz yapımı. Havuzunuz için yeni bir aksesuar edinmenin de tam sırası.

Havuzlar, prestiji arttırdığı gibi, güvenli bir ortamda serinlemenizi sağlar. Yeni nesil teknolojiler sayesinde, bir havuz yapımı için günler süren inşaatlar yaptırmanıza da gerek yoktur.

Sermed Havuz Firması, siz ve sevdiklerinizin serinlemesini sağlayacak prefabrik havuz sistemleri ile hizmetinizde.

Havuz Kenarı İçin Serinletici İçecekler

Serinletici içecekler yazın sıcak günlerinde imdadımıza yetişiyor. Peki buz gibi, ferah bir içecek hazırladıktan sonra, gölgede, serin havuzunuzun kenarında içmeye ne dersiniz?

Evde kolayca yapabileceğiniz serinletici içeceklerin başında limonata gelir. Şimdi sizin için, minik bir limonata tarifi verelim: Bu tarif için 5 tane limon, 1 su bardağı şeker, 2.5 su bardağı soğuk su, birkaç dal nane ve biraz buza ihtiyacınız var.

Limonların beyaz kısımları dahil olmayacak şekilde rendeleyin. Kabuğunu rendelediğiniz limonların suyunu sıkarak kabukların üzerine dökün. Şekeri de ekleyerek karışımı iyice yoğurun. Naneyi atmayı unutmayın. İyice yoğurduktan sonra süzgeçten geçirerek suyunu bir kaba alın. Üzerine suyu ve buzu ekleyerek bir sürahiye alın.

Havuzunuzun kenarında, sevdiklerinizle paylaşacağınız güzel, serin bir limonatanız olacaktır.

Limonata gibi, smoothie, frozen, buzlu kahve de yapabilirsiniz.

Havuz Aksesuarları İle Daha Kaliteli Havuz Deneyimi

Çocuklar havuzları çok sever. Ancak size daha çok sevecekleri bir şeyi tavsiye edelim: su kaydırakları!

Yaz tatilinizden vazgeçmiş olabilirsiniz ancak evinizi minik bir su parkına dönüştürmek sizin elinizde. Bir su kaydırağı edinerek, havuz eğlencenizi ikiye katlayabilirsiniz.

Su perdesi şelaleler, havuzunuza şıklık katmak, evinizde bir otel havası yaratmak ve serinlemek için güzel bir seçim olacaktır. Havuzun içindeyken üzerinize akan serin sudan daha serinletici ne olabilir?

Havuz koltuğu ya da deniz yatağı alarak havuzunuzdaki eğlenceyi başka bir boyuta taşıyabilirsiniz.

Havuz Keyfinizin Dozunu Arttırın

Havuz, bakımının zor olduğu düşünülerek zaman zaman gözde büyütülebiliyor. Ancak skimmerli prefabrik havuzların bakımı için fazla zamana ve uğraşa ihtiyacınız olmadığını bilmelisiniz.

Havuz suyunuzun kalitesinin artmasıyla, havuzda geçirdiğiniz zamanı uzatabilir ve daha doğal bir hale getirebilirsiniz. Havuzunuzu klorla temizlemek yerine, otomatik tuz/pH cihazı edinerek, havuz suyunuzun temizliğini tuzun doğal gücünde bulabilirsiniz.

Tuzlu su klorlama işlemi sayesinde, havuzunuzun suyu kaliteli ve berrak olacaktır. Suyunuzu doğru pH değerlerine otomatik olarak ayarlayan pH cihazları, suyun sert olmasını veya bakteri ve yosun oluşmaya elverişli bir ortam yaratmasını engelleyecektir.

İşte yazın bir serinleten tavsiyesi daha: otomatik tuz/pH cihazı edinerek havuzunuzun verimini yükseltin.

Bir Havuzunuz Olsun

Yazın, bahçenizde kolayca ulaşacağınız kişisel bir havuzun size getireceği rahatlıkları bir düşünün. Sıcaktan bunaldığınızda kendinizi atabileceğiniz, temiz bir havuzunuz olabilir.

Ayrıca, yüzmek serinlemenin yanında sağlığınız için de oldukça faydalıdır. Sırt rahatsızlıklarınızı yüzerek azaltabilirsiniz. Fazla kilolarınızdan kurtularak forma girmeniz için de en faydalı sporlardan bir tanesidir. Yüzmek tüm bölgelerinizi çalıştırarak yağ yaktırır.

Yüzmek için evinizden çıkmamanıza gerek kalmadığında, yüzmeye daha fazla vakit ayırabilirsiniz.

Bir havuz için bahçenizin küçük olduğunu düşünmeyin. Sermed Havuz Firması, deneyimli ve profesyonel ekibi sayesinde dar alanlarda bile sizin için yeterli standartlarda prefabrik havuz sistemleri kuruyor. Kısa bir süre içinde, özel havuzunuza sahip olabilirsiniz.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !