Yüzme Keyfinizi Artıracak Havuz Aksesuarları

25 August 2020 Yayımlayan : Sermedhavuz
Yüzme Keyfinizi Artıracak Havuz Aksesuarları

Yüzme sporu çocuğundan yaşlısına kadar birçok insanın severek yaptığı bir aktivitedir. Ruh ve vücut sağlığına faydaları olduğu gibi aynı zamanda eğlenceli de bir spor dalıdır. Yüzme sporunu evinize de taşımaya karar verip evinize bir yüzme havuzu yaptırdıysanız yüzme keyfinizi artıracak havuz aksesuarları kullanmak sizi yüzmek için daha da teşvik edecektir. Sermed Havuz bu bağlamda keyif artırıcı birçok havuz aksesuarı sunmaktadır.

Sermed Havuz Havuz Aksesuarları

Sermed Havuz Firması yüzme keyfinizi daha da şenlendirecek birçok havuz aksesuarı hizmeti sunmaktadır.

Paslanmaz Su Perdesi

Paslanmaz Su Perdesi

Prefabrik Havuzlarda en çok tercih edilen Aksesuar su şelalesidir., Su perdesi veya diğer ismi ile su şelalesi havuzunu da estetik anlamda bir görüntü yaratacağı gibi şelale sesi ile yüzme keyfiniz esnasında size ekstra rahatlık ve dinlenme hizmeti sunacaktır. Su perdesi makine dairesi içine bağlantısı yapılan hattını vanası ile kumanda edilir. Bakım talimatlarına uygunsa ve doğru temizlik ürünleri ile temizliğini yaptığınızda çok uzun yıllar parlaklığını kaybetmeden kullanmaya devam edebilirsiniz. Doğru ürünler kullanılırsa temiz ve oldukça kolaydır. Sadece doğru ürünlerle ovmadan, fırçalama yönünde silmek gerekmektedir.

Tramplen
Tramplen

Tramplen

Tramplen, havuz aksesuarları içerisinde oldukça sık bir şekilde kullanılanlarından bir tanesidir. Havuz keyfinizi daha eğlenceli bir hale getirir. Sermed Havuz Firması trampleni polyester malzemeden üretilmektedir. Jelkot yüzeyi Güneş ışınlarına ve hava koşullarına karşı Uv takviyelidir. Gövdesi tamamen kaymaz yüzeylidir. Atlama noktasında da ayrıca kaymayı önleyici bir şerit bulunmaktadır.

Su Kaydırağı

Su Kaydırağı
Su Kaydırağı

Havuz Yapımı‘ndan sonra havuz etkinliklerini ve eğlencesini arttırmanın diğer bir faktörüde su kaydırağıdır. Havuz aksesuarları içerisinde çocuklarınızın en çok seveceği ve en çok eğleneceği hiç şüphesiz ki su kaydırağıdır. Sermed Havuz su kaydırağı basamakları polyester ve fibeerglas takviye ile olarak yapılmaktadır. Kaymayı kolaylaştırıcı su bağlantısı ve ankarajlama ekipmanları ile birlikte teslim edilir.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !