Avantajlarımız

AVANTAJLARIMIZ BİZİ DAHA YAKINDAN TANIYIN

Türk Dil Kurumu’nun tanımıyla “Bir kimsenin belli bir sürede veya hayat boyu edindiği bilgilerin tamamı tecrübe” yani deneyim olarak adlandırılıyor. Belki de deneyim, yoğurdu üfleyerek yemek değil, hangi süte üflemek gerektiğini bilebilmektir. Yaşadığımız yüzyılda bilginin en büyük rakibi veya daha doğru bir deyişle tamamlayıcısı, “deneyim” haline gelmiş gibi görünüyor. Dolayısıyla başarıya ulaşmak adına, çizilmiş bir yoldan gitmektense, kendi yolunu çizmeyi hedefleyenler için deneyimin önemi katbekat artıyor. Zaten günümüzde gerçek başarının yalnızca yapılmamış olanı yapmakla mümkün olduğu da düşünüldüğünde, sadece bilgi ve eğitime dayandırılan birikimler kilitli kapıları açmak için yeterli olmayacaktır. Öncü olmak için çok kez yere düşmek ve her düşüşten ders çıkarmak gerekiyor.!

YETKİNLİKLERİMİZ 20 YILLIK TECRUBEMİZDEN GELİYOR

Onca eğitime rağmen bir hekime ehliyet kazandıran niteliği, uygulamadaki kabiliyetleridir. Yalnızca teorik bilgiyle donatılmış bir hekimin, iyi bir müdahale pratiği ve cesareti olmasını beklemek son derece naif bir yaklaşım olur.

Bir havuz firmasını havuzcu yapan şey, kazandığı deneyimle doğru orantılıdır.

Bu Sebeb ile Çok hatalar yaptık belki , ama tekrar etmedik , çok bedeller ödedik ama mutlu ettik .

TOPLAMDA 10000’DEN FAZLA UYGULAMA YAPTIK

Çıktığımız bu yolculukta 1,5,50,100 derken Türkiye de 6000 den fazla mutlu müşterimiz ile yolculuğumuza devam ediyoruz.

SAMİMİYETLE EN İYİ KALİTEYİ EN UYGUN FİYATA SUNUYORUZ

%50 Daha Ekonomik

Prefabrik havuzlar tercih sebeblerinin biride ucuz maliyetli olmasıdır. Betonarme havuzların getirdiği yüksek maliyet ve uzun inşaat süresi prefabrik havuz modelinde söz konusu değildir. Klasik betonarme havuzlardan maliyeti ortalama %50 daha düşükdür.

BÜNYEMİZDE 125 KİŞİLİK DEV KADRO BARINDIRIYORUZ

Sermed Havuz ailesi olarak grubumuzdaki farklı markamız, 80 kişilik çekirdek üretim kadromuz, proje yönetimi ekibimiz, şantiye yoğunluğuna göre 200 kişiye kadar çıkabilen saha çalışanlarımız, Türkiye’nin dört bir yanındaki bayi ağımız ve yurt dışındaki temsilciliklerimizle daha güçlü yarınlar için çalışıyoruz.

TÜRKİYE'DE İLK VE TEK HAVUZ FABRİKAMIZLA ÖĞÜNÜYORUZ

İstanbul ve Düzce deki üretim tesislerimizde özel olarak kullanılan bireysel havuzlardan şantiye ve sosyal tesis havuzlarına , rehabilitasyon havuzların en konforlu yaşam alanlarına uzanan, farklı ihtiyaçlara uygun çözümler üretiyoruz. 12.000 m² açık ve 6.000 m² kapalı alanda Maldiv prefabrik havuzları , fipool panel havuz sistemleri ve ‘bir çok özel ve farklı üretimi hayata geçiriyoruz.

HER ZAMAN %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ GÖZETLİYORUZ

SERMED HAVUZ Sistemlerinin misyonu, ürün ve satış sonrası hizmetleri ile %100 müşteri memnuniyeti üzerine kurulmuştur. İşimizin çoğunun %100 müşteri memnuniyeti sağlayan, müşteri referansından geldiğini sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

%100 müşteri memnuniyeti , için neler yapmaktayız?

Bu bölüm ve başlığın önemini bilerek her geçen gün ,işimizi daha net nasıl yaparız diye çalışıyoruz. ” Müşteri memnuniyeti ” ilk bakışta çok klasik bir kavram gibi gözükse de, aslında bütün altyapımızda ki temel kurguyu bu iki kelime ifade etmekte.

Müşterilerimiz başta müstakil konutlar , inşaat şirketleri , okul ve kolejler , özel eğitim ve rehabilitasyon merkezleri , özel işletmeler , otel ve hizmet sektörü olmak üzere çok geniş bir yelpaze. İşte bizim için en hassasiyetle üzerinde durduğumuz konuda burada başlıyor. İyide bu kadar farklı yaş ve meslekteki kişilerin ihtiyaçlarına ulaşma noktasında, nasıl bir yol izleyeceğiz? Bu sorunun cevabı inanın bugün SERMED HAVUZ ve işini iyi yapmak isteyen herkesin,ortak sorusu.

Biz yılların ticari tecrübesiyle, kurduğumuz binlerce ikili ilişkilerden, karşılaştığımız yüzlerce teslimat şeklinden sonra, bu sorunun aslında cevabının ortak bir paydada buluştuğunu gördük.

Cevap çok basitti; bu kişilerin tek ortak noktası insan olmak ve tabiatı gereği herşeyin en iyisini hedeflemek. Biz de bu noktada kendimize tek soru soruyoruz :

BİZ YERİNİZDE OLSAK BU HİZMETİN BİZE NASIL SUNULMASINI İSTERDİK?

İşte biz her iş gününe bu sorunun cevabını daha iyi nasıl verebiliriz diye başlıyoruz. Çünkü hepimiz insanız, değerliyiz. Belki buradan uzaklara eviniz de yada bahçeniz de sevdikleriniz ile yaşayacağınız en küçük mutluluk anındaki sevince ortak olamıyoruz ama hayal edebiliyoruz. Adımlarımızı ona göre atıyoruz Çünkü ; ” HAVUZUNU TAM OLARAK HAYAL ETTİĞİ GİBİ TESLİM ALAN MÜŞTERİMİZİN O MUTLU GÜLÜMSEYİŞİ” herşey demek.

SİZLERE 10 YIL GARANTİ VERİYORUZ

TÜM HAVUZ MODEL VE EBATLARIMIZ 10 YIL FABRİKASYON VE İŞÇİLİK HATALARINA KARŞI GARANTİNİZ VAR.

HAVUZUNUZU 7 GÜNDE TESLİM EDİYORUZ

SADECE 2 GÜNDE KURULUM VE 7 GÜNDE TESLİMAT

Prefabrik havuz yapılıcak alan belirlendikten sonra hava şartlarının uygun olması durumunda hafriyat ve alt yapı çalışması, prefabrik havuzun kurulumu ve havuzun kullanılmaya başlanması 7 ila 10 gündür.

7 GÜNDE TATİL KEYFİ BAHÇENİZ DE

HERKESE TÜRKİYE’NİN HER NOKTASINA HİZMET VERİYORUZ

Güzel ülkemizin her noktasına , ulaşılamaz denilen her köşeye ve artık tüm dünyaya Sermed Havuz ait tüm marka ve modelleri kesintisiz ve eksiksiz hizmet anlayışımız ile ulaştırıyoruz.Tam 15 senedir.

HAVUZUNUZDA %100 SIZDIRMAZLIK ve HİJYEN İSTİYORSUNUZ

Prefabrik havuzlar özel taşıyıcı gövdesi ve esnek anti bakteriyel iç liner kaplaması sayesinde deprem, zemin hareketleri ve benzerleri gibi doğal afetlerden zarar görmeden kalabilmektedir. Prefabrik havuzlar liner kaplaması havuzun ölçülerinde üretilip tek parça halinde gelmektedir ve kesin % 100 sızdırmazlık sağlamakdadır.İşte bu üstün özellikleri sayesinde; Avrupa ’da 2000 ’li yıllardan beri, prefabrik havuz sistemleri, konvansiyonel betonarme havuzların önüne geçmiştir ve Avrupa pazarının neredeyse tamamını ele geçirmiştir.!

Anti Bakteriyel ve Hijyenik

Prefabrik havuzların liner kaplaması gözeneksiz olup, betonarme havuzlarda olan, derz aralarında yosun oluşumu , bakteri üremesi söz konusu değildir. Temizlenmesi gözeneksiz yapısı sayesinde çok kolaydır.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !