Havuz Isıtıcı

HAVUZ ISITICI

Yüzme havuzunuza bir ısıtıcı sistemi ekleyerek, havuzunuzdan maksimum verim almanın mutluluğunu ve yüksek kaliteli bir ürünü, uygun bir fiyatla alarak havuz donanımınıza dahil etmenin huzurunu hissedebilirsiniz. Yüzme havuzları, jakuziler ve SPA uygulamalarında, su doğal gazlı veya akaryakıtlı merkezi ısıtma sistemine dahil edilir ve onun yardımıyla ısıtılmasını sağlar.

HAVUZ ISITICI

HAVUZ ISITICI

Eşanjör tip ısıtıcılar; evinizi ısıtmak için kullandığınız merkezi sisteme aynı bir radyatör gibi bağlanarak havuzunuzu da merkezi ısıtma sisteminize dahil eder. Havuz için özel olarak kurulan doğal gazlı veya akaryakıtlı ısıtma sisteminizin havuz suyunu ısıtacak bağlantısını sağlar. Plakalı eşanjörler, iki farklı sistem arasında ısı transfer etmek için metal üzerinde değişik şekilde kıvrımlar bulunan plakalar kullanılan bir eşanjör tipidir.

Sistem tasarımı geliştirilebilir, daha büyük havuzlara uygulanabilir ve ikiden fazla sistemin aynı eşanjörden geçişi sağlanabilir. Borulu tip eşanjörlere göre ısı transfer alanı ve dolayısıyla transfer hızı daha yüksektir. Bu sebeple en verimli sistem çözümü olarak tercih edilmektedirler. Ancak klor gibi kimyasal etkenlerden etkilenme olasılığı daha fazladır.

 

Ürün hakkında Yorum Yapınız

Ürünü Derecelendirin

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !