Bizi Daha Yakından Tanıyın

Sermed Havuz

2004 yılında temellerini attığımız Sermed Havuz , 2021 itibarıyla 18. yaşını kutluyor. Bu güne başlangıçtaki heyecanımızı, bilimsel bilgiye ve teknolojiye olan bağlılığımızı yitirmeden ulaşmamızda tüm çalışma arkadaşlarımızın, tedarikçilerimizin ve müşterilerimizin verdikleri desteğin anlam ve önemini biliyoruz. Bu destek ve güveni yanımızda hissettiğimiz sürece Sermed Havuz prefabrik havuz sektöründe aynı saygın yerini daha nice yıllar sürdüreceğine inanıyor ve kendilerine şükran duygularımızı sunuyoruz.

İstanbul ve Düzce deki üretim tesislerimizde özel olarak kullanılan bireysel havuzlardan şantiye ve sosyal tesis havuzlarına , rehabilitasyon havuzların en konforlu yaşam alanlarına uzanan, farklı ihtiyaçlara uygun çözümler üretiyoruz. 12.000 m² açık ve 6.000 m² kapalı alanda Maldiv prefabrik havuzları , Fiplus panel havuz sistemleri ve ‘bir çok özel ve farklı üretimi hayata geçiriyoruz. Sermed Havuz ailesi olarak grubumuzdaki farklı markamız, 90 kişilik çekirdek üretim kadromuz, proje yönetimi ekibimiz, şantiye yoğunluğuna göre 200 kişiye kadar çıkabilen saha çalışanlarımız, Türkiye’nin dört bir yanındaki bayi ağımız ve yurt dışındaki temsilciliklerimizle daha güçlü yarınlar için çalışıyoruz.

İnovasyona değer veren Sermed ailesi olarak Sektörümüzün ve müşterilerimizin bizlerden beklediği yeni ürünleri geliştirmek için AR-GE ve tasarım ekibimizle birlikte yoğun bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

 • 2004'den beri havuz sektöründe yeniliği ve teknolojiyi bir arada sunuyoruz.

 • 12.000 m2
  Üretim Tesisi

 • Modern üretim otomasyon sistemleriyle
  HIZLI ÜRETİM & TESLİMAT

 • Uluslararası ödül ve sertifikasyonlarla GLOBAL MARKA olma yolunda hızla ilerliyoruz.

 • 5 ÜLKE VE
  10 SATIŞ NOKTASI

Büyük işleri kolaylaştırmak ilkesiyle çıktığımız yolda, dünyanın dört bir yanındaki bireysel ve kurumsal müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlıyor ve onlara en etkili çözümleri sunuyoruz. Güzel ülkemizin dört bir yanında Üniversiteler ile işbirliği yaparak geliştirdiğimiz fikri ve tasarımı bize ait “Her Mahalleye Havuz” ve “Yüzme Bilmeyen Kalmasın” Projemiz ile Yerel hükümetler ve belediyeler ile hayata geçirdiğimiz projelerimiz de son 10 yılda 1 Milyondan fazla çocuk ve gencimize yüzme öğretmek ile kalmadık.Aynı zaman da tüm yaz vakitlerini güzel değerlendirdikleri ve sosyal psikolojik gelişimlerine katkıda bulunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Havuzların problemini değil keyfini sürün !

Ayrıca yine Prefabrik havuz sektörüne yeni soluk getirecek ,daha hızlı, daha ekonomik ve daha güvenli bir şekilde inşa edilebilmesi için yeni ürün ve malzeme geliştirme çalışmalarımızı tamamlamış bulunuyoruz. En yakın zamanda sektörün hizmetine sunmuş olacağız.

2004 yılından beri küresel ölçekte rekabet etmek, sektörümüzde bir dünya markası olmak için azim ve kararlılıkla çalışmaya devam ediyoruz. Bu doğrultuda, yeni ihracat imkanları oluşturmak için hem pazarlama hem de ürün geliştirme alanlarındaki değişimleri ve oluşan yeni fırsatları yakından takip ediyoruz.

Geride bıraktığımız 18 yılda ülkemiz ve dünya hızla gelişen teknolojinin yanı sıra birçok krize de sahne oldu. Sermed Havuz ailesi olarak bu krizlerden gerçekleştirdiğimiz inovasyonlarla güçlü bir şekilde çıkmayı, bilgi birikimimiz ve 18 yılı aşkın deneyimimizle sektörel anlamda kanaat önderliğimizi sürdürmeyi başardık. Çalışanlarımızın, tedarikçilerimizin ve müşterilerimizin bize olan güvenine, Vefa duygumuzla sahip çıkıyor, 18. yaşına girmiş bir şirket olarak geleceğimizi umutla inşa etmeye devam ediyoruz.

Serhat Barutçu / Kurucu

 • Özgün İş Modeli

  Küresel marka olmak için yenilikçi iş modelleri ve stratejilerini yakından takip ederek bünyesinde içselleştiren Sermed Havuz prefabrik havuz sektörün de geliştirdiği özgün iş modeli sayesinde dünya da adını duyurmak

 • Açık Fikirlilik

  İnsana insan gözüyle bakıyor, farklılıklara saygı duyuyor; ırk, etnik köken, yaş, cinsiyet, din veya siyasi görüş sebebiyle ayrım yapmıyoruz.

 • Fark Yaratmak

  Sermed Havuz için fark yaratmak; tasarım sürecinden üretime, sevkiyattan satış sonrası desteğe kadar her aşamaya yayılmış, yaşayan ve sürekli olarak güncellenen bir değerdir.

 • Tevazu İle İddaalı Olmak

  Tutarlılık ve şeffaflık ilkesinin bir uzantısı olarak, büyük vaatler vermek yerine söylediklerini hayata geçirmeye çalışan Sermed Havuzun iddiası, sözünde durmasının verdiği özgüvenden kaynaklanmaktadır.Tam 15 Senedir.

Yolculuğumuz

2021

Kuruluşumuzun 18. yılı..

Bugün 80’den fazla ülkeye yapılan ihracat ile 5000 nin üzerinde başarılı bir çok havuz projesinde imzamız var. Türkiye’de, ilkleri gerçekleştiren havuz firması geleneğini sürdürmeye devam edeceğiz.

Yolculuğumuz Devam Ediyor …

2019

Gürcistan Batum Mağazamız Açıldı,

Beklentiler sürekli gelişiyordu. Türkiye’de ve Komşu ülkelerde oluşan prefabrik havuz taleplerini karşılamak adına Gürcistan’ın ilk ve tek havuz mağazasını hizmete açtık.

2017

Prefabrik Havuzlarımız Tüm dünya da kullanılmaya Başlandı.

 

2013

Türkiyenin İlk ve Tek Prefabrik Havuz Fabrikasının Temelleri Atıldı

Türkiye de bir ilki gerçekleştirerek Düzce Cuma yerinde 12000 m2 alan üzerinde tüm havuz gruplarında tamamına yakınını kendi entegre tesislerimizde üretmeye başladık.

2012

Türkiye’nin En Büyük Havuz Projesi

144 Villa’ya 144 Havuz Türkiye’nin en büyük havuz projesi olan, Park Village projesine imzamızı attık.

2011

İzmir Showroom Açıldı

Üretmiş olduğumuz prefabrik havuz modellerini ve ürün detaylarını sergilemek amacıyla İzmir Urla da Türkiye’nin en kapsamlı havuz showroomunu kurduk.

2010

Fiplus Panel Havuz Üretimi

Türkiye’de ilk defa fibercement teknolojisi kullanılarak panel havuz yapımına başladık.

2008

Türkiye’de İlk Defa Terapi Havuzu

2 Sene içerisinde 300 ’den fazla özel okul ve rehabilitasyon merkezlerine Türkiye’de ilk defa terapi havuzlarını kurdu.

2007

Maldiv prefabrik Havuzları Türkiye genelinde kurmaya başladık.

2004

Prefabrik Havuz sektörünün ilklerine imza atma ilkesi ile yolculuğumuza başladık.

2021

2019

2017

2013

2012

2011

2010

2008

2007

2004

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !