TEK KULVAR ANTRENMAN HAVUZU

Harun bey in oğlunun ihtiyacı olan tek şey standartlara uygun antrenman yapabileceği 1 tek kulvardı.Harun Beyin çeşme de bulunan evinin bahçesinde 25 m uzunluğun da 2,5 m genişliğin de havuz yapımına uygun bir alanın bulunması ise en büyük şansıydı.

EUPHORIA FITNESS SPA & HEALTH CLUB

İzmir Bornova’da yer alan alışveriş merkezinin çatısında yapılacak spor kompleksi için tasarlanan havuz projemiz , 300 m3’lük dev hacmi , açılır kapanır üst kapatması ile özel projeler arasına girmeyi hak ediyor.

AURA FITNESS SPA

Çok kısa bir süre içerisinde tüm talepleri ile birlikte Adnan Beyin Hayalinde ki havuzu kendisine yaptık.

"Tüm Havuz Problemlerinin Çözüm Merkezi"

Sermed Havuz Sistemleri, havuz projelerinde mükemmel bir tasarım kadar, mühendislik ve havuz inşası için hayati önem taşıyan teknik uzmanlık bilgisi ve yıllara ait engin tecrübesini birlikte sunar. Sermed Havuz Sistemleri, havuz ekipmanlarını ve havuz yapım sistemlerini ayrı ayrı uygulayarak, tüm şekil ve boyutlardaki projeler için temel bileşenleri sağlayabilir.

Havuz Ekipmanları ve Havuz Aksesuarları

Sermed Havuz Sistemleri tasarlayarak ürettiği ve satışını gerçekleştirdiği havuz sektörüne ait dünyaca ünlü markaların, yüksek kalitede havuz ekipmanları ve havuz aksesuarlarını daha konforlu bir yaşam alanı ve sağlıklı bir havuz suyu için sizlerin beğenisine sunuyor.

Sizin İçin Yapmakta Olduklarımız

SERVİS

TASARIM

ÜRETİM

MONTAJ

YENİLEME

Sermed Havuz; havuz yapımına dair her hizmeti koşulsuz müşteri memnuniyeti ile kapsamlı bir şekilde sunmaktadır. 15 yıldır başarıyla yürüttüğü 5.000′ den fazla havuz projesinden edindiği tecrübesini montaj becerisiyle birleştirerek benzersiz bir deneyim sağlıyor müşterilerine.

Son Projelerimizden Bazılarına Mutlaka Göz Atın.

Sermed Havuz; uluslararası yarışmaların düzenlendiği olimpik havuzlardan, tedavi amaçlı kullanılan rehabilitasyon havuzlarına, dünyanın en lüks tatil köylerinden, konsept villa projelerine kadar her isteğe ve amaca hizmet eden havuz projelerini hayata geçiriyor.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !