COLOSSEUM MARİNA HOTEL

COLOSSEUM MARİNA HOTEL

COLOSSEUM MARİNA HOTEL

Gürcistan için çok yeni bir kavram olan liner kaplama konusu , havuzların da yıllardır bitmeyen su kaçağı , derz problemi ile COLOSSEUM MARİNA HOTEL için ise artık herşeyi yaptık artık son çare bir de bunların dediğini yapalım ya tutarsa mantığıyla karar verdikleri bir tercih olduğu çok belliydi.

Çünkü yıllardır bir çok havuz firmasının her dediğini yapmışlar ve sonuçta ellerine hiçbir şey geçmemiş. Aldıkları sonuç hep aynı , yıllardır sadece para kaybetmek ile kalmamışlar , tadilat süresince kapalı kalan sosyal tesis ve havuzlarından faydalanamayan otel misafirleri ve diğer rakipleri gözünde ciddi bir itibar kaybı oluşturmuş bu durum.

Bu kadar kötü tecrübenin sonrasında otel yetkililerin artık havuz firmalarına olan güvenleri de kaybolmuştu. Sermed Havuzu tercih etmelerinde ki en önemli sebep çaresizlik ve yeni bir ihtimal umudu.

Durum o kadar vahimdi ki otel yetkilileri adına , yaptığımız havuz sözleşmesinin bir şartı olarak , havuz içerisine yapılacak liner kaplama öncesin de tüm havuz yüzey alanın tıpkı betonarme havuzlar da seramik uygulama öncesi yapılan cift kompanetli elastik sürme izolasyonu yaptırmayı ekletmeleri gibi.

Liner kaplama işlemlerin de her ne kadar bu tip bir ekstra havuz izolasyon malzemesine gerek olmadığını defalarca belirtsek de. Bize inanmadıkları çok belliydi.

Liner kaplama , hem estetik görüntüsü hem de sızdırmazlık özelliği ile çok iyi bir havuz izolasyon malzemesidir. Liner kaplama yapılacak yüzeyin düz ve pürüzsüz olması uygulama için yeterli şartların oluştuğu anlamına gelmektedir.

Durumu özetlemek gerekirse , otel yetkililerini içini rahatlatmak adına söyledikleri gibi yaptık ve sonrasında su desenli yeni nesil liner kaplamamızı havuza uyguladık.Sonuç mükemmel.Otel yetkilileri mutlu, biz mutlu.

Havuz problemleri , bir daha sorulmamak üzere tarafımızdan çözülmüş oldu.

  • Havuz Yapım Yılı :
  • 2020
  • Havuz Yapım Yeri :
  • Batum ,GÜRCİSTAN
  • Havuz Modeli :
  • Betox Renovation Liner Kaplama
  • Havuz Sahibi :
  • COLOSSEUM MARİNA HOTEL
Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !