16 yılı aşan tecrübemizle Türkiye’nin lider havuz firması..

Daha Fazla..

Prefabrik havuzların liner kaplaması ve panel havuz kasası, fabrikasyon ve işçilik hatalarına karşı 10 yıl garantilidir.

Daha Fazla..

Prefabrik havuzların kurulumu ve havuzu kullanmaya başlanması 7 ile 10 gün gibi kısa bir sürede gerçekleşmektedir..

Daha Fazla..

Liner kaplama havuz ölçülerinde tek parça üretilir ve %100 sızdırmazlık sağlanır…

Daha Fazla..

Türkiye’nin her köşesine 7/24 montaj ve nakliye imkanı…

Daha Fazla..

Kısa yapım süresi, yüksek dayanıklılık, üstün sızdırmazlık özellikleri ile betonarme havuzlardan %50 fiyat avantajlıdır…

Daha Fazla..

FİPOOL SKİMMERLI
PANEL HAVUZLARIMIZ

Fipool panel havuzunuza sahip olurken, harcayacaklarınızın karşılığını, beklentilerinizi tam olarak hatta fazlası ile, alabilmeniz demektir. Eğer bir fipool panel havuza sahip olacaksanız, bu harcayacağınız para, enerji ve zamanın minimumlarda olacağı anlamına gelir.Geliştirilmiş panel teknolojisi sayesinde, çok kısa sürede havuz sahibi olmak mümkün.

FİPOOL TAŞMALI
PANEL HAVUZLARIMIZ

Fipool taşmalı panel havuz sistemlerimizde ebat ve ölçü sınırlaması yoktur. İstediğiniz ölçü, form ve ebatta üretim yapılabilmektedir. Uyguladığımız prefabrik panel havuz sistemleri; yüzme havuzlarının inşaatında kullanılan teknoloji ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürmekte.

FİPOOL PLUS
PANEL HAVUZLARIMIZ

Fipool plus panel havuzlarımız ile kendinizi özel hissedeceğiniz garanti. Fiber merdivenimiz ve paslanma şelalemizle havuz keyfinizi katlayacaksınız.

FİPOOL ZEMİNÜSTÜ
PANEL HAVUZLARIMIZ

Profesyonel havuz keyfini zeminüstünde yaşama imkanı..İster 5, ister 500 m2, ister açık, ister kapalı havuz yapım imkanı. Fipool Up ile siz isteyin biz yapalım.

FİPOOL KIDS CLUB
PANEL HAVUZLARIMIZ

Şimdi sahne onların. Fipool panel havuzları çocukların ihtiyaçlarına göre tasarlıyoruz, keyif ve sağlıkla kullanabilecekleri havuzlar üretiyoruz.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !