FEKE BELEDİYESİ

Havuz projesi kapsamın da 20 x 10 m ebatların da 1 adet Fipool Skimmer panel havuz ile 3 x 5 m ebatların da 60 cm yüksekliğin de Fipool Kids uygulaması gerçekleştirmiştir.

KORKUTELİ BELEDİYESİ YARI OLİMPİK YÜZME HAVUZU

Sadece havuz yapımın da sorumlu olduğumuz bu devasa hızlı projede yer almaktan ve kararlılığına , azmine ve iş bitirme becerisine hayran kaldığımız Ömer Bey ile çok memnunduk.

TEKFEN KOLEJİ

Kurumun talebi olan yüzme havuzu , eğitim ve diğer sportif faaliyetler amacıyla tasarlandığı için havuz ısıtma sistemi kurulumu da yapılmıştır.

"Tüm Havuz Problemlerinin Çözüm Merkezi"

Sermed Havuz Sistemleri, havuz projelerinde mükemmel bir tasarım kadar, mühendislik ve havuz inşası için hayati önem taşıyan teknik uzmanlık bilgisi ve yıllara ait engin tecrübesini birlikte sunar. Sermed Havuz Sistemleri, havuz ekipmanlarını ve havuz yapım sistemlerini ayrı ayrı uygulayarak, tüm şekil ve boyutlardaki projeler için temel bileşenleri sağlayabilir.

Havuz Ekipmanları ve Havuz Aksesuarları

Sermed Havuz Sistemleri tasarlayarak ürettiği ve satışını gerçekleştirdiği havuz sektörüne ait dünyaca ünlü markaların, yüksek kalitede havuz ekipmanları ve havuz aksesuarlarını daha konforlu bir yaşam alanı ve sağlıklı bir havuz suyu için sizlerin beğenisine sunuyor.

Sizin İçin Yapmakta Olduklarımız

SERVİS

TASARIM

ÜRETİM

MONTAJ

YENİLEME

Sermed Havuz; havuz yapımına dair her hizmeti koşulsuz müşteri memnuniyeti ile kapsamlı bir şekilde sunmaktadır. 15 yıldır başarıyla yürüttüğü 5.000′ den fazla havuz projesinden edindiği tecrübesini montaj becerisiyle birleştirerek benzersiz bir deneyim sağlıyor müşterilerine.

Son Projelerimizden Bazılarına Mutlaka Göz Atın.

Sermed Havuz; uluslararası yarışmaların düzenlendiği olimpik havuzlardan, tedavi amaçlı kullanılan rehabilitasyon havuzlarına, dünyanın en lüks tatil köylerinden, konsept villa projelerine kadar her isteğe ve amaca hizmet eden havuz projelerini hayata geçiriyor.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !