MÜŞTERİ YORUMLARI

FARKIMIZI DİNLEYİN

SERMEDLİLER ANLATIYOR

İnternetten Web Sayfasını İnceledikten Sonra Yaptığı Havuz Çalışmalarını İnceledik.

“Komşumuz da Sermed Havuz’dan evine havuz yaptırmıştı. Yaptırdıkları havuzdan çok memnun oldukları için bizde Sermed Havuz’u tercih ettik.”

BAHAR HANIMMaldiv Prefabrik Havuz Müşteri Hikayeleri...
SERMEDLİLER ANLATIYOR

Kendi Evimizde Tatil Yapabilmek İçin Havuz Yaptırmaya Karar Verdik.

“Açıkçası Sermed Havuz’u Arama Motorunda Bulduk, Hijyenik Olarak Tercihimiz Sermed Prefabrik Havuz Oldu.”

MEHMET BEYFiplus Panel Havuz Müşteri Hikayeleri...
SERMEDLİLER ANLATIYOR

Arkadaşımın Tavsiyesi Üzerine Sermed Havuz’u Tercih Ettim.

“Covid’in Etkisiyle Bir Anda Karar Verdik. İyi ki Karar Vermişiz Evimizde Konforumuz Arttı.”

KEMAL BEYFiplus Panel Havuz Müşteri Hikayeleri...

Selin B.

Psikolog

Çok tecrübeli, çok başarılı ve kesinlikle doğru firmasınız, sayenizde bahçemizi daha faydalı kullanmaya başladık. Evimizde ki hayat standardını artırmamıza yardımcı oldunuz ve olunmaz isteklerimize çözüm odaklı yaklaşımınızdan dolayı da çok teşekkür ederiz.

Jale H.

Okul Müdürü

Sermed havuz'u çok sık tavsiye ediyoruz. Şimdiye kadar satın aldığımız tüm hizmetleri gerçekten %100 müşteri memnuniyeti ile sunuyorlar. Seçkin ekibiniz ve işinizde ki ahlak anlayışınızdan dolayı şahsen de teşekkür ederim.

Gökhan Ç.

Doktor

Bahçemize havuz yaptırmak, yaptığım en iyi yatırımdı.Son beş yıldır ailecek havuzumuzu kullanıyoruz. Sermed Havuzun, hayatımıza kattığı değer çok fazla oldu. Emin değilseniz, her zaman Sermed havuzu tercih edin. Teşekkürler Sermed.

Feridun U.

Mali Müşavir

Sizden almış olduğum havuz (maldivler) projenin başlangıç aşamasından bitişine kadar olan süre ailem ve şahsım adına çok memnun ediciydi verirmiş olduğunuz hizmette gösterdiğiniz titizlik için çok teşekkür ederim işlerinizin devamlılığını dilerim Saygılarımla.

Kadir T.

Hakim

Ben Kırıkaleden Kadir T. Sermed havuz firmasından havuzumu yaptırdım firmaya yetkilisi Tamer beye ustamız Metin beye ilgi alakaları İçin teşekkür ederim ben ve Ailem çok memnunuz başarılar dilerim

YEL DEĞİRMENİ BUNGALOV EVLERİ MUĞLA / FETHİYE

Fethiye Kayaköy’de kurmak istediğimiz bungalov otel projesi için havuz ihtiyacımız bulunmaktaydı ilk önceliğimiz ise masraflarımızın yüksek olmasından sebep ilk yatırım maliyeti düşük olması ve sezona yetiştirmek istediğimiz içinde hızlı yapılan bir havuz olması gerekiyordu.

Yaptığımız araştırmalar neticesinde prefabrik havuzların isteklerimizi rahatlıkla karşılayabileceği ve üstelikte 10 yıl gibi bir sızdırmazlık garantisi olması kararımızda etkili rol oynadı. Daha önce de bölgemizde yaptığı işler, yaklaşım tarzları, kurumsal yapıları, kaliteli markalarıyla Sermed Havuz üzerinde karar vermemiz zor olmadı. 8 yılı devirdiğimiz şu günlerde yıllardır sorunsuz bir şekilde müşterilerimize hijyenik havuz keyfini sunduğumuz için Sermed Havuz ailesine çok teşekkür ederiz.

MALDİV 500x1000x150 + ÇOCUK HAVUZU

TAMER YAŞAROĞLU BALIKESİR

Balıkesir merkez’de mustakil bir ev yaptırmaya karar verdim tabi havuz olması isteğimizde vardı.

Havuz araştırması yapmaya başladım, araştırma yaparken prefabrik havuzların avantajları gözüme çarptı birkaç firma vardı bu işi yapan ama benim tercihim sermed havuz oldu nedenlerine gelince asoss ta yaptığı işleri gördüm ve en önemlisi firmayı sorduğum her müşterisi yapılan işin arkasında ve müşteri memnuniyeti olduğunu belirtti.

8 Haziran 2014 tarihinde havuzun kurulumu başladı ve bugune kadar hiçbir sıkıntımız olmadı en önemli olan ise bir sorum ve takıldığımız yerlerde firmayı aradığımda aldığım cevaplar ve samimiyet çok güzeldi. Herkez havuz satabilir ama yaptığı işin arkasında ve her zaman balıkesir’e çalışmaya geldiklerinde ziyaret edip bir sorun olup olmadığını sormaları yaptırmış olduğumuz havuzun doğru firma olduğunu onaylatıyor.

Sermed havuza ve özellikle ekip arkadaşlarına teşekkür ederim.

MİMAR SİNAN İNŞAAT YÖN. KR. BŞK. NURHAN ALİBEYOĞLU

Mimar Sinan İnşaat olarak Malatya ve çevre illerindeki şantiyelerimizde onlarca havuz yapım tecrübemiz oldu. Sermed havuz ile tanışana kadar bildiğimiz tek uygulama şekli seramik kaplamaydı. Fakat hemen hemen tüm işlerimizde gerek bölgedeki yetersiz ve bilgisiz firmalar, gerek yanlış malzeme seçimleri ve hatalı işçilikler yüzünden yüksek maliyetlere gerçekleşemeyen şantiye teslimatlarına ve memnuniyetsiz müşterilerimize katlanmak zorunda kaldık.

008 yılında bölgede şantiyesi bulunan sermed havuz yetkilisi Serhat Bey ile yaptığımız toplantı sonrasında liner kaplamaya biraz tereddütlerimiz olsa da uygulama kararı aldık.

Sermed havuz ile yaptığımız anlaşma sonrası yaklaşık bir hafta gibi kısa bir sürede havuzun tüm işlerini gerçekleştirip havuzumuzu bize teslim ettiler.

Yaklaşık 8 yıl önce tanıştığımız Sermed Havuz ve liner kaplama ile düşük maliyetli sorunsuz ve doğru yatırımlar yapmaya devam ediyoruz. Başarılarınızın devamını dileriz...

LİNER KAPLAMA 800x1800 + TESİSAT

Dr. YUSUF ÖZDEMİR İZMİR / FOÇA

İzmir Yenifoça Karşiyaka doktorlar sitesinde bulunan yazlığımıza Sermed Havuz tarafından yaptırdığımız havuz için başta şüpheci olarak yaklaşmış olsak ta havuzun yapım aşamasının her basamağında bize sonsuz sabır gösteren ve tüm zemin sorunlarına hızlı çözum sağlayan ekibin bir başarısı olarak ortaya çıkan ürün hem kullanışlı hemde güzel bir yapı oldu. Teşekkürler... FİPLUS 400X900X150

AYŞEGÜL & ASHLEY & HAYES MUĞLA / FETHİYE

3 yıl önce Fethiye'nin ufak bir köyüne yerleştik, ve hiç havuz yaptırmayı düşünmedik. Çünkü köy yaşamını bozmak istemedik, çünkü deniz bize 15dk mesafede bu bize yeterli diye düşündük. İstanbul' a geldiğimde firma ziyaretinde bulundum. Referanslarını ve ürünleri bizzat görünce prefabrik havuzun hem görsel olarak hem de maddi olarak bizi tatmin ettiğini anlayınca 3x8 boyutlarında havuzumuz'u sipariş ettik. Resimlerden de görüleceği gibi havuzumuz çesitli aşamalardan geçip bu haline 1 hafta gibi bir sürede geldi. Not:Havuzumuzun şekli bizim bahçeye özeldir, bir ucu 2,5 m diğer ucu 3,5 m çünkü bahçe yamuk olduğundan geçis yolunun düzgün gözükmesini istediğimden bu şekil ortaya çıktı. Firmadan arkadaslar ilk kez böyle bir taleple karşılaştıklarını söylediler, ama sonuç bizi gerçekten tatmin etti. Keyifle kullanıyoruz. Teşekkürler FİPLUS 300x800x150

MURAT OSMANOĞLU İZMİR / ÇEŞME

Sermed havuz... Yazlığımıza havuz yaptıracaktık ve eşim internet üzerinden havuz ile ilgili araştırmaları sonucu Sermed havuza karar verdi. Ben pek onaylamadım ama bu sistemin daha iyi olduğunu klasik havuz döşemelerinde derz aralarından mutlaka sızıntı yaptığını ayrıca denge tankı için de bir alan gerektiğini bunun da sıkıntılı bir durum olduğunu hem zaman hem de daha fazla para kaybı olacağını söyledi ve firma yetkilisiyle görüşerek yazlığımıza davet etti. Gelen yetkili keşif yaptı ve bize çevredeki havuz çalışmalarını gösterdi.

Sezonun başlamasına iki aydan daha az bir süre vardı. Hemen projelendirip kazma çalışmalarına başlandı. Çok hızlı bir şekilde montaj yapıldı. Montajdan sonra firma elemanları gelip ayrıntılı şekilde nasıl çalıştığını anlattı gösterdi. Ancak bütün yaz boyunca da sık sık telefon edip takıldığımız herşeyi istediğimiz anda aradık sorduk. Mehmet bey sabırla ve kibarca bize yardımcı oldu. Evimizi ziyaret eden misafirlerimiz ve komşularımız da havuzumuzu çok beğendi.

Yazlık dönüşü İzmir'deki evimizin bulunduğu site havuzunun sızıntıların artması hem su hemde elektrik giderinin çok artması, taşların kırılıp dökülmesi sonucu çok ağır bir bakım masrafı olduğunu bu yüzden kapatıldığını görünce eşimin çok doğru bir karar ve firma seçimi yaptığını anladım.

Herşey için teşekkürler Sermed Havuz...

500x1000x150 Maldiv Prefabrik Havuz

AYKUT ÖZKUL İZMİR / GÜZELBAHÇE FİPLUS

Emeklilikte ani bir kararla İzmir’e yerleştim. Araştırmalar,gezmeler sonunda Güzelbahçe’de karar kıldık.

Hedeflerimiz doğrultusunda bir ev aldik. Ancak havuzu yoktu ve bayram yaklaşıyordu. Sermed Havuz ile yolumuz kesişti. Bayrama kadar yetiştirebileceklerini söylediler. Prefabrik havuz hiç duymamıştım.

Bahçemin yapısından ve kullanım alanından dolayı bana sundukları öneriler doğrultusunda 1000 x 500 x 150 cm ebatlarında Maldiv Prefabrik Havuz yaptırmaya karar verdik. Prefabrik havuzun kurulumu esnasında tecrübeli bir havuz firması ile anlaştığımı bir kez daha teyit etmiş oldum. Baştan sona kadar ve teslimat sonrasında da aynı bilgi ve ilgiyle devam eden bir süreçti.

Anlattılar ikna oldum.

Çok iyi iş çıkardılar.

Doğru seçim yapmışım.

Kesinlikle tavsiye ederim.

Teşekkürler

FİPLUS 400x900x150

İzmir'de Onur Bey'e Maldiv Zeminüstü Prefabrik Havuz Sermed Havuz Firması tarafından yapıldı.

ALTINOLUK’TA MALDİV PREFABRİK HAVUZ YAPIMI

Altınoluk bölgesinde yazlık evimin bahçesi için havuz yapımı arayışına girdim. Yurtdışında bulunmamdan ötürü, yaygın olan liner kaplama- prefabrik havuz sistemlerine aşinaydım. Tabiki yurtdışında bu işler oldukça profesyonel ve sorunsuz şekilde devam ediyor. Türkiye de prefabrik havuz yapımı ile ilgili araştırma içerisine girdim.

Epey havuz firması ile karşılaştım, tabiki işinin ehli ve bana daha sonrasında sorun çıkartmayacak bir ekip ile çalışmam gerekiyordu. Zamanımda kısıtlıydı hızlı bir çözüme ulaşmam gerekiyordu. Bu etapta görüşmüş olduğum havuz firmaları arasında beni ilgisi, bilgisi ve referanslarıyla etkileyen Sermed Havuz ile tanıştım. Arkadaşların bilgilendirme ve yerinde keşifleri sonucunda beni tatmin eden bir görüşme yaşadık. Daha fazla araştırma yapmama gerek kalmadan Sermed Havuz ile anlaştık.

Bahçemin yapısından ve kullanım alanından dolayı bana sundukları öneriler doğrultusunda 1000 x 500 x 150 cm ebatlarında Maldiv Prefabrik Havuz yaptırmaya karar verdik. Prefabrik havuzun kurulumu esnasında tecrübeli bir havuz firması ile anlaştığımı bir kez daha teyit etmiş oldum. Baştan sona kadar ve teslimat sonrasında da aynı bilgi ve ilgiyle devam eden bir süreçti.

Doğru firma ile çalıştığınız takdirde havuz yapımı düşünüldüğünün aksine zor değil.

Teşekkürler Sermed Havuz Ailesi…

İstanbul'da Mehmet Bey'e Fipool Skimmerli Panel havuz Sermed Havuz Firması Tarafından Yapıldı.

BURSA’YA UYGUN MALİYETLİ PREFABRİK HAVUZ

Bursa, Ziya Bey 3m x 13 m Liner Kaplama Prefabrik Havuz Yapımı, Hızlı ve pratik havuz çözümleri için teşekkürler Sermed Havuz Ailesi.

Bursa'dan Ziya Ben, Her havuz yaptırmayı düşündüğümde, Havuz maliyeti ve bahçemde uzun sürecek bir şantiye olacağı fikri beni havuz yaptırmaktan vazgeçtiriyordu, pratik ve dayanıklı bir yöntem var mı diye İnternette gez inirken Prefabrik havuz ile alakalı bir videoya denk geldim.

Tüm havuz kurulumu videoya çekmişler, 1 haftada bitiyor yazıyordu. Müşteri hizmetlerini aradım ve Tamer bey ile görüştüm. Prefabrik panel havuz ile alakalı detayları anlattığında Havuz Yapımı işinin aslında korktuğum kadar maliyetli olmadığı, uzun sürmediğini ve doğru planlama ile kısa sürede bitebileceğini anladım. İşte o zaman Liner Kaplama Prefabrik Havuz yaptırmaya karar verdim.

Tamer bey keşfe geldi ve gerekli konumlandırmayı yaptı. Ben ailemle birlikte 10 günlük bir tatile gittim, geldiğimde prefabrik havuzum bitmişti.

Hızlı ve pratik havuz çözümleri için teşekkürler Sermed Havuz Ailesi.

Bursa, Ziya Bey 3m x 13 m Prefabrik Havuz ,

3m x 13 m Prefabrik Havuz ,

İZMİR’E LİNER KAPLAMA PREFABRİK HAVUZ

İzmir Bayındır da bulunan bağ evimi hafta sonları kullanmak amacıyla tadilat yaptırmaya karar vermiştim. Fakat çocuklarında iyi vakit geçirmesi gerekiyordu. Bunun için en ihtiyaç olan eğlenceli ve keyif veren erkenden havuz diye düşündük.

Dönem olarak ta bayrama yakın bir zamandı. Çevrede hep beton havuz kullananlar vardı. Fakat benim hem hızlı yapımı olan hem de sağlam bir ürüne İhtiyacım vardı. Aslında kararsız kalmıştım.

Bana uygun olabilecek havuz araştırması yaparken sermedhavuz.com ile tanıştım, özel durumumu anlattığımda hiç tereddüt etmeden bana Liner Kaplama Prefabrik Havuz önerdiler. Liner Kaplamanın  Anti Bakteriyel Özelliğe sahip olduğunu ve  % 100 Sızdırmazlık Garantisi olduğunu söylediler. Prefabrik Havuz Maliyetinin betonarme havuza oranla oldukça düşük olduğunu ve bir haftada Havuzumuzu teslim edebileceklerini ilettiler.

Lineer kaplama bir prefabrik Havuz deneyimimiz yoktu. Sermed havuz İzmir ofisinde örnek uygulamaları gördüğümüzde ve arkadaşların deneyimi bilgisi sayesinde ikna oldum.

İyi ki prefabrik havuz yaptırmışım ve doğru firmaya yaptırmışım.

Teşekkürler Sermed Havuz.

Fiplus 1200×600×150

Liner Kaplama Prefabrik Havuz
Liner Kaplama Prefabrik Havuz

HAVUZ YAPTIRMAK KORKULDUĞU KADAR ZOR DEĞİL

Sermed Havuza sahibinden.com üzerinden ulaştım.

Site üzerinden yaptığım incelemede Maldiv Model Çelik havuzu beğendim ve bu havuz yapımı  için Müşteri hizmetlerini aradım. Bahçem Adıyaman da olduğundan firmanın gelip gelmeyeceğini tahmin edemiyordum, Müşteri hizmetleri sorumlusu ile yaptığımız görüşmede doğru bildiğimi sandığım birçok şeyin aslında daha farklı olduğunu öğrendim. Teknolojik gelişmeleri ile kendisini güncelleyen bir sistem olan Fipool Panel havuzun buraya daha uygun olacağını ve liner kapalama ile de sıkıntısız bir yapı elde edeceğimi anladığımda, Komşum olan Fatih beylede bu durumu paylaştım.

Aynı havuzdan hem ben hemde komşum Fatih yaptırdı. Hem komşuma mahcup olmadım, hemde doğru ürün ve firma ile çalışmanın ne kadar isabetli bir karar olduğunu anladım. Havuz yaptırmak aslında korkulduğu kadar zor bir iş değilmiş.

Havuz Yaptırmak Çok Kolay
Havuz Yaptırmak Çok Kolay

Teşekkürler, Sermed Havuz Ailesi.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !