Neden Sermed Havuz

Neden Sermed Havuz ;

SERMED HAVUZ Havuz sisteminde öncelikli ve önemli konu nedir? İnşaat hızı mı? Taşıyıcı yapı malzemesi mi? Üretim standartlarına sahip olup olmadığı mı? Proje uygulanabilirliği mi? Havuzdaki sağlamlık ve dayanıklılık mı? Estetik ve konfor mu? Elbette bunların tümü önem taşıyor. Ve bütün bu soruları sorduğumuzda, geleneksel malzeme ve yöntemlere oranla çeliğin ve liner kaplamanın tartışılmaz üstünlüğü ortaya çıkıyor.

Sermed Havuz Sistemleri, galvanizli hafif çelik yapı sistemi ve liner kaplama ile geleneksel malzeme ve yöntemlerin inşaat sektörümüzdeki egemenliğine son verecek güçlü ve çağdaş bir adım atıyor. Sermed Havuz Sistemleri ile Türkiye’de havuzlara güven geliyor, hız geliyor, konfor geliyor, estetik geliyor… SERMED HAVUZ, seçenekler demektir…

Sermed Havuz Sistemleri, bireysel olarak havuz yaptırmak isteyenlere, bölgesel müteahhitlere, tesislere , anaokulu, özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerine yönelik, tüm detay ve ürün kullanımları çözülmüş, her tür coğrafya ve bölgeye hitap edebilen hazır “konsept” havuzlar sunmaktadır.

Sermed Havuz Sistemleri, hazır projeler dışında size özel projeler üretebildiği gibi, mevcut projenize göre de hizmet verebilir. SERMED HAVUZ, güvenceler demektir…

Satış, Uygulama ve Müşteri Hizmetleri Güvencesi; Sermed Havuz Sistemleri güvenceleri, ihtisaslı kadroların koordinasyonunda, tüm taleplerin anında cevaplanabildiği ve bölge fark etmek sizin Türkiye’nin her noktasına ulaşabilen, Sermed Havuz Sistemleri firmasının yönetimindeki hizmet organizasyonu ile hayat buluyor.

"TÜRKİYE'NİN LİDER PREFABRİK HAVUZ FİRMASI"

Satış, Uygulama ve Müşteri Hizmetleri Güvencesi;

Sermed Havuz Sistemleri güvenceleri, ihtisaslı kadroların koordinasyonunda, tüm taleplerin anında cevaplanabildiği ve bölge fark etmek sizin Türkiye’nin her noktasına ulaşabilen, Sermed Havuz Sistemleri firmasının yönetimindeki hizmet organizasyonu ile hayat buluyor.

Sermed Havuz Sistemleri seçerken… Profesyonel satış ve pazarlama kadrolarından her türlü bilgiyi rahatlıkla alabilir, hayallerinizi dilediğinizce şekillendire bilirsiniz. Sahip olacağınız havuz ile ilgili tüm standart ve detayları açıkça görebilir, kötü sürprizler yaşamazsınız.

Havuzunuza karar verdikten sonra… Profesyonel şantiye kontrol yönetim altyapısı ve onlarca personelden oluşan sertifikalı ekiplerin montaj altyapısı ile, havuz sahibi olmak için inşaatçı olmanıza gerek kalmaz.

Havuzlu hayatınızda da… Yaşayabileceğiniz en ufak problemi dahi müş-teri hizmetleri ve servis ağımız ile paylaşabilir, sorunları değil havuzunu-zun keyfini yaşarsınız.

Sermed Havuz Sistemleri ’ne nerede olursanız olun, aynı standartlar ve hizmet kalitesi ile ulaşabilecek olmanız tüm güvencelerimizin teminatı anlamına geliyor.

Proje Hizmet Güvencesi

Ülkemizin üzerinde bulunduğu coğrafya, depremle ilgili tüm güvenliğin sağlanmasını gerektirmektedir; havuzlarınızı projelendirirken sadece prefabrik olması tam bir deprem güvencesi olamaz, doğru boyutlandırma ve hesap değerleri üzerinden çalışılmadıkça deprem zararının önüne geçilemez. Sermed Havuz projelerinin tümü, her türlü deprem riskini ve coğrafi olumsuzlukları havuzunuzdan uzak tutmak üzere tasarlanır.

Maliyet, Zaman ve Konfor Güvencesi

Havuzunuza sahip olurken, harcayacaklarınızın karşılığını, beklentilerinizi tam olarak hatta fazlası ile alabilmeniz gerekir. Eğer bir prefabrik havuz sahibi olmak istiyorsanız harcayacağınız para, enerji ve zamanın minimumlarda olacağı anlamına gelir.

Kusursuz Hizmet Güvencesi

Sermed Havuz, konusunda tecrübeli satış ekibi ile yaşanabilecek sorunlara karşı 7/24 hazırlıklı teknik kadrosu, sunduğu hizmeti koşulsuz müşteri memnuniyeti felsefesiyle uygulayan uzman personeli sayesinde, faaliyet gösterdiği sektörlerde öncü ve örnek şirketler topluluğu olmak için var gücüyle çalışmayı sürdürmektedir.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !