SU AKADEMİSİ

SU AKADEMİSİ

SU AKADEMİSİ

SU AKADEMİSİ

Sermed havuz rehabilitasyon ve eğitim havuzlarında ne kadar iyi ve başarılı olduğu artık sektörümüzde kanıksanmış bir gerçek ise Ebru Hn.’da alanın da aynı şekilde başarılı bir akademisyen.

Kocaeli ve çevresinde yüzme konusunda verdiği hizmetler takdire şayan.Kendi yüzme eğitim merkezini açmaya hazırlanan Ebru Hn,tabi ki. En büyük ihtiyacı yüzme havuzuydu.

Ebru Hn yapmak istediği tesiste , AQUA GYM adından da anlaşılabileceği gibi suyun gücünü kullanarak havuzu spor salonuna çeviriyordu. Amaç hem eğlenmek hemde su ile yapılan egzersizlerle bedeni canlı ve diri tutup kalori yakmak. Burada suyun kaldırma kuvvetiyle bedeniniz hafiflemekte ve egzersizleri zorlanmadan gerçekleştirebilmektedir. Ayrıca suyun kaldırma gücü spor yapan kişinin sakatlanma riskini en aza indiriyordu.

Kapalı bir tesiste ve sonradan yapılacağı için havuzu kazı yapıp binaya gömme şansımız olmadığından zeminüstü havuz olarak projelendirdik.İhtiyaçlara ve kullanacak kişi sayısı ve aynı zaman da yerin müsaitliği de göz önünde bulundurularak (ki havuz yapılması planlanan alan da bir çok kolon ve yüksekliği azaltan kiriş mevcuttu ) birlikte havuz seçimini gerçekleştirdik.

Havuz hem yetişkinlere hem de çocuklara hitap edeceği için farklı derinlikleri bünyesinde barındırması gerekiyordu.Yetişkinler için 120 cm , çocuklar için 60 cm olarak planlanan havuz projemiz Fiplus Zeminüstü Panel Havuz olarak kendini gösterdi.

Fiplus Zeminüstü Panel Havuz şık tasarımı yanında istenilen farklı ebatlarda yapılabilmesi , her formda havuz yapımına uygun olması , liner kaplama ile sağlanan sızdırmaz ve hijyenik özellikleri ile Ebru Hn yapmak istediği tesisin başrol oyuncu olmaya adaydı.

Havuz sistemimize bir de yaz kış rahatlıkla kullanması için ilave ettiğimiz havuz ısıtıcısı ile sistem son haline gelmişti.

Ebru Hn eğitime verdiği destekten dolayı teşekkür ediyor hayat boyu başarılarının devamını diliyoruz.

  • Havuz Yapım Yılı :
  • 2019
  • Havuz Yapım Yeri :
  • Merkez, KOCAELİ
  • Havuz Modeli :
  • Fiplus Zeminüstü Panel Havuz
  • Havuz Sahibi :
  • Ebru GÜCİN
Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !