Teknik Özellikler

STANDART ÇELİK HAVUZ ÖLÇÜLERİ

Havuz Ölçüleri (m) Derinlik (m) Hacim (m3)
2.00 Ø 1.50 5
3.00 Ø 1.50 10
4.00 Ø 1.50 19
5.00 Ø 1.50 29
6.00 Ø 1.50 42
Havuz Ölçüleri (m) Derinlik (m) Hacim (m3)
7.00 Ø 1.50 58
8.00 Ø 1.50 75
9.00 Ø 1.50 95
10.00 Ø 1.50 117

STANDARTTA KALIN, FARKI YAŞAYIN

DERİNLİKLER

Havuzlarda dünya standardı olan 1.5m yüksekliğinin yanı sıra farklı sebeplere ihtiyaç duyulan 120cm, 90cm, 60cm gibi farklı yüksekliklerde üretim yapılabilmektedir.

ÇELİK HAVUZ GÖVDE YAPISI

ÇELİK TEKNOLOJİSİ İLE;

Kusursuz Tasarım, Yenilikçi ÇözümlerMuhteşem Dörtlü

01
HIZLI YAPIM

Bora prefabrik havuzların inşaat süresi, hafriyatı toplam 7 gündür. Klasik sistemde inşa edilen havuz mahallinde 1-2 ay sürekli kalan kum, çakıl, çimento, demir, moloz gibi malzemelerin kötü görünümü ve çevreyi bozan rahatsızlığı ile işçilerin verdiği huzursuzluk, Maldiv prefabrik havuzlarda havuz yapımı süresinin kısa olması nedeniyle hemen hemen hiç yoktur.

02
%100 SIZDIRMAZLIK

Beton havuzların taban ve duvarlarında yer sarsıntıları veya zamanla oturmalar yüzünden çatlaklar oluşabilir. Bu durum ne kadar iyi malzeme ve izolasyona sahip olursa olsun havuzun su kaçırmasına yol açar. Oysa Bora prefabrik havuzlarda liner’ ın esnek yapısı nedeniyle böyle bir durum söz konusu değildir.

Bora prefabrik havuzlarda kullanılan ve havuz ölçüsünde olan liner kaplama yekpare olup havuz izolasyonunu % 100 temin eder. Ultraviyole’ ye dayanıklı ve anti bakteriyel özelliğe sahip olan liner kaplama, prefabrik havuz içinde çok özenli bir şekilde seramik veya cam mozaik kaplanmış izlenimi verir ve estetik bir görünüm sağlar. Muhtelif desenlerde ve renklerde havuz liner kaplamaları mevcuttur.

03
SAĞLIKLI YAŞAM

Bora prefabrik havuzlarında derinlik sabittir ve bu sayede prefabrik havuzunuz gerektiğinde sevdiklerinizle hoşça vakit geçirmenize gerektiğinde de her türlü yüzme sporunu rahatlıkla yapmanıza imkan verir. Ayrıca havuzu kullanan kişilerin sağlık sorunu ile karşılaştıkları takdirde yüzmeleri mümkün olamayacağından; derinliğin sabit olması sayesinde ayakları yere bastıktan itibaren yukarıya ulaşabilmelerini temin etmek içindir. Unutmayalım ki, ayağımızın altında kullanmadığımız su bize havuz işletme ve havuz bakımı masrafları çıkarmaktan geri kalmayacaktır.

04
PAKET SİSTEM

Bora prefabrik havuzlarda, havuz aksesuar kiti ve havuz bakım takımı ve havuz temizlik takımı, havuz aydınlatma ve trafoları, havuz paslanmaz merdiven, havuz kum filtre, havuz pompa, havuz bağlantı elemanları standart havuz ekipmanları ile birlikte havuz içinde verilmektedir.

LİNER;

HAVUZ KAPLAMASINDA ULAŞILAN SON NOKTA!

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !
EnglishRussianTurkish