HQ/SQ Tuz Klor Jeneratörü

HQ/SQ Tuz Klor Jeneratörü

Yerleşik su sıcaklığı ve su akışı koruması sayesinde hızlı ve rahat bir kullanımı vardır. Su kalitesi izleme işlevi özelliği ile kolay anlaşılır ekranların yardımıyla verilerin hızlı bir şekilde kontrol edilmesini sağlar .

 • HQ serisi tuz klorlayıcılar, pompa için zamanlayıcı ve su altı ışığı için zamanlayıcı ile donatılmıştır. Tuz seviyeleri göstergesi Sistem aşırı yük koruması Kendi kendini temizleyen sistemdir.

HQ/SQ Tuz Klor Jeneratörü

HQ/SQ Tuz Klor Jeneratörü

HQ/SQ Tuz Klor Jeneratörü

HQ/SQ tuz klorlayıcı, sert kimyasallar kullanmak yerine zararsız sofra tuzu kullanarak havuz suyu kalitenizi artırır, güvenilirdir, az bakım gerektirir, sağlık açısından çok daha güvenlidir. Kolay ve basit programlama ve tam otomatik çalışma, rahat bir yüzme zamanının keyfini çıkarmanızı sağlar.
Tuz klorlayıcılar, havuzunuzu elektroliz işlemi ile klor ile dezenfekte etmenin alternatif bir yoludur. Elektroliz işlemi, tuzlu suyun bir elektrolitik hücreden geçirilmesiyle sağlanır, sudaki sodyum klor, havuz suyu dezenfeksiyonunu sağlamak için klora dönüştürülür.

Özellikleri:

 1. Kendini temizleme işlevi: Polariteyi otomatik olarak tersine çevirerek kalsiyumun birikmesini önler ve bu nedenle hücrenin ömrünü uzatır.
 2. Altı farklı klor çıkış kontrolü: Farklı zaman taleplerini karşılamak için klor seviyesinin kolay ayarlanması, bu çevre dostu enerji tasarrufu sağlayacaktır.
 3. HQ tuz klorlayıcılar, pompa için zamanlayıcı ve su altı ışığı için zamanlayıcı ile donatılmıştır.
 4. Akıllı soğutma: Soğutma yoğunluğu, kontrol kutusunun içindeki sıcaklığa göre ayarlanabilir.
 5. Jeneratörün veya hücrenin tahrip olmasına neden olan yeterli sudan koruyun.
 6. İki isteğe bağlı çıkış, kurulumu daha kolay hale getirir.
 7. Aşırı ısınma koruması: kontrol sistemi ömrünü uzatır.
 8. Datachable titanyum panellerin kurulumu, temizlenmesi ve bakımı kolaydır.
 9. Alarm sistemi: Aşırı tuzlanma meydana geldiğinde veya tuz seviyesi çok düşük olduğunda sisteminiz ve havuzunuz için otomatik koruma.
 10. Sıcaklık sensörü ayrı olarak değiştirilebilir, bakım maliyetini düşürür.

Ürün hakkında Yorum Yapınız

Ürünü Derecelendirin

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !