20 yılı aşan tecrübemizle Türkiye’nin lider havuz firması..

Daha Fazla..

Prefabrik havuzların liner kaplaması ve panel havuz kasası, fabrikasyon ve işçilik hatalarına karşı 10 yıl garantilidir.

Daha Fazla..

Prefabrik havuzların kurulumu ve havuzu kullanmaya başlanması 7 ile 10 gün gibi kısa bir sürede gerçekleşmektedir..

Daha Fazla..

Liner kaplama havuz ölçülerinde tek parça üretilir ve %100 sızdırmazlık sağlanır…

Daha Fazla..

Türkiye’nin her köşesine 7/24 montaj ve nakliye imkanı…

Daha Fazla..

Kısa yapım süresi, yüksek dayanıklılık, üstün sızdırmazlık özellikleri ile betonarme havuzlardan %50 fiyat avantajlıdır…

Daha Fazla..

FİPLUS PANEL
HAVUZLARIMIZ

Fiplus Panel Havuzlar %100 Türk mühendislerinin geliştirip yerli malzeme ile üretimini gerçekleştirdiği fibercement levhalar ile çok sağlam ve sağlıklı havuz yan duvarlarını oluşturmak suretiyle yapılan panel havuz sistemidir.
Fiplus panel havuzlar üstün dizaynı, teknolojik yapısı sayesinde size havuz keyfini her durumda ve ortamda yaşatır. İster tamamen zeminüstü, ister yarı zemin veya tamamı gömme…

MALDİV PREFABRİK
HAVUZLARIMIZ

Maldiv Prefabrik Havuz modelleri; Özel alaşımlı çelik gövdesi, oval formu ile oldukça şık görünümü, Anti-bakteriyel nano teknolojik liner kaplaması ile havuz yapımında devrimin adı.

BORA PREFABRİK
HAVUZLARIMIZ

Bora Prefabrik Havuz modelleri yuvarlak formu ile 3 farklı kurulum düzeni (Gömme, Yarı gömme ve Zeminüstü) bulunmaktadır. Alternatifli boyutları ile her isteğe ve beklentiye cevap verir.

BETOX LİNER
KAPLAMA HAVUZLARIMIZ

Betox havuz sistemlerimizde ebat ve ölçü sınırlaması yoktur. İstediğiniz ölçü, form ve ebatta üretim yapılabilmektedir. Betox havuz sistemleri; yüzme havuzlarının inşaatında kullanılan teknoloji, istenilen şekil ve ebatlardaki havuzların, tüm fonksiyonları ile birlikte, en sağlam şekilde ve kısa sürede inşa edilmesi ile maliyetleri minumuma indirme prensibine dayanmaktadır.

KIDS CLUB
PREFABRİK HAVUZLARIMIZ

Tüm havuz modellerimizden ürettiğimiz çocuk havuzlarımız, öncelikle onların sağlığı ve güveni için tasarlanmıştır. Onlar güvende; Çocuklarımız mutlu biz mutlu.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !