Anti Bakteriyel Nano Teknolojik Havuz Yapımı

02 September 2021 Yayımlayan : Sermedhavuz
Anti Bakteriyel Nano Teknolojik Havuz Yapımı

Havuz yapımı konusunda son yıllarda en fazla dikkat edilen husus, havuzlarda kullanılan malzemelerin hijyen koşullarını sağlayıp sağlamadığıdır. Uzun yıllardır tercih edilen betonarme havuzlarda, derz aralarında zamanla yosun ve bakteri oluşması nedeniyle yeterli hijyen sağlanamamakta, akıllarda hep bir soru işareti olmaktadır. Özellikle site havuzları gibi toplu kullanım alanlarında, sağlık koşullarının sağlanamaması durumu en sık rastlanan şikayetler arasındadır.

Firmamız, özellikle Avrupa’da 2000’li yıllardan itibaren yaygınlaşan prefabrik havuz kurulumu yapmaktadır. Prefabrik havuzların klasik betonarme havuzlara kıyasla çok daha hijyenik olması, bir anda popülerliğini arttırmış ve yaygın hale gelmesini sağlamıştır. Ülkemizde de son yılların gözdesi prefabrikler, hem kolay ve kısa süreli kurulumu ile hem de çok daha düşük maliyetlere mal olması nedeniyle fazlaca tercih edilmeye başlamıştır.

Prefabrik havuz yapımı 7 gün gibi kısa bir sürede kolaylıkla tamamlanmaktadır. Anti bakteriyel malzemeler kullanılarak üretilen prefabrikler, herhangi bir sağlık sorunu oluşturmamakta ve güvenle tercih edilmektedir. Firmamızla iletişime geçmeniz halinde hızlı bir şekilde projelendirme yaparak, 7 günün sonunda kullanıma hazır havuzlara sahip olabilirsiniz.

Hijyenik ve Sağlıklı Havuzlar İçin Bize Ulaşın

Firmamızın sunduğu bir diğer hizmet seçeneği de liner kaplama ürünüdür. Liner malzemeler yalıtım konusunda uluslararası standartlarda kaliteli ürünlerdir. Havuzunuzda yosun veya bakteri oluşumu olasılığını sıfıra indiren kaplama malzemeleri oldukça fazla talep edilmektedir. Sağlık konusunda gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz kaplamalar, aynı zamanda havuzunuza da şıklık katacaktır.

Farklı desen ve renk seçeneğinin bulunduğu liner ürünlerimizi kişisel zevkinize göre tercih edebilirsiniz. Havuzunuzda karakteristik bir hava yaratmak için zemin ve yan duvarlarda kullanılacak liner ürünlerini kullanabilirsiniz. Ayrıca yüksek dayanıklılık özelliği sayesinde deprem gibi doğal afetlere karşı da son derece kullanışlıdır. Firmamız dilediğiniz özel tasarım havuzları hızlı bir şekilde yapmakta veya isteğe bağlı birçok hazır model seçenekleri sunmaktadır.

Özel tasarım havuzlarınız için ister zemin üstü veya yarı zemin, isterseniz de gömme havuzlar tercih edebilirsiniz. Teknolojik yapısı sayesinde kusursuz havuzlara sahip olabilir, tatili ayağınıza getirebilirsiniz. Hizmet detayı ve fiyatlandırma konusunda detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !
EnglishRussianTurkish