Bahçemde tatil keyfini çocuklarımla yaşıyorum

15 November 2021 Yayımlayan : Sermedhavuz
Bahçemde tatil keyfini çocuklarımla yaşıyorum

Bodrum’a Prefabrik Havuz Yapımı

Bodrum’da bir sitede oturuyoruz. Sitenin ortak alanında büyük bir betonarme havuz var ancak kullanım fazla olunca pek de girmek istemiyoruz. Bu yüzden kendi bahçemize bize yetebilecek ebatlarda havuz yaptırmak istedik.

Havuz yapımı ve maliyetleriyle ilgili bir araştırma yapmaya başladım. Betonarme dışında da havuzlar yapıldığını gördüm ve ilgimi çekti.  Prefabrik havuzlarla ilgilenmeye başladım. Birkaç firma ile görüşmelerim oldu. İçlerinde en çok bana hitap eden Sermed Havuzdu. Gerek kurumsallığı gerekse prefabrik havuzun ustası olmaları beni Sermed Havuza çeken başlıca sebeplerdir.

Görüşmelerimiz yaptık, anlaşmaya vardık. Müşteri temsilcilerinin Fiplus panel havuz unuza sahip olurken, harcayacaklarınızın karşılığını, beklentilerinizi tam olarak hatta fazlası ile, alabilmeniz demektir dedi. Eğer bir fiplus panel havuza sahip olacaksanız, bu harcayacağınız para, enerji ve zamanın minimumlarda olacağı anlamına gelir. Geliştirilmiş panel teknolojisi sayesinde, çok kısa sürede havuz sahibi olabileceğimizi önerdi. Bahçemize olabilecek en uygun ebatın 4×7 metre olduğuna karar verdik. Bu sayede hem bahçemizi tamamen kaybetmemiş olacaktık hem de rahatlıkla kullanabilecektik.

Söz verdikleri tarihte bahçemize geldiler ve dedikleri gibi 10 günde havuzumuzu teslim ettiler. Şimdi her bahçeme çıktığımda keşke daha önceden yaptırsaymışım diyorum. Bahçemde tatil keyfini çocuklarımla yaşıyorum.

AYHAN GÜRLER
Bodrum 4X7 FİPLUS Prefabrik Havuz

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !