Bayram Bey Ve Ailesi İçin Prefabrik Havuz Yapımı

09 November 2021 Yayımlayan : Sermedhavuz
Bayram Bey Ve Ailesi İçin Prefabrik Havuz Yapımı

Prefabrik havuz son yılların en gözde havuz modelleri arasında yer almaktadır. Bu sebepten dolayı arayan birçok müşterimiz prefabrik havuz fiyatları ve modellerini bizlere sormakta ve betonarme havuzdan farkını öğrenmek istemektedirler. Bu havuz sistemlerini merak eden müşterilerimizden birisi de Denizli’den Bayram Bey idi. İnternet üzerinden araştırma yaparak firmamızı bulmuş olan müşterimiz iletişim numaralarımızdan bizi arayarak havuz yapımı hakkında bilgi almak istedi.

Bizler tüm havuz modelleri ve liner kaplama ürünler hakkında kendisini bilgilendirdik. Bayram Bey kendisi ve ailesi için en uygun ve en kısa sürede yapılacak olan prefabrik havuz sisteminde karar kılarak en kısa sürede ne zaman bu işlemi tamamlayabileceğimizi sordu. 7 iş gününde hemen teslim edebileceğimizin bilgisi üzerine personellerimiz tarafından Bayram Bey’in bahçesine uygun alan belirlenip, havuzun konumlandırılacağı alan hazırlandı.

1000 x 500 x 150 ölçülerine sahip prefabrik havuz sistemi 7 iş günü içerisinde Bayram Bey’in bahçesine yerleştirilerek kullanılabilir duruma getirildi.

Bayram bey yaptığı araştırmalara göre hem sunmuş olduğumuz hizmetin çok kaliteli ve başarılı olduğunu aynı zamanda bu hizmeti en uygun fiyatla bu kalitede yapan tek firma olabileceğimizi söyledi. Birçok yerden fiyat teklifi aldığını ve havuzlar hakkında bilgi almak için görüştüğünü ama firmaların bilgi vermekten ziyade sadece para odaklı konuştuğunu ve içine sinmediği için hiçbirini değil bizi tercih ettiğini söyledi.

Ayrıca yapmış olduğumuz havuz için havuz bakım önerileri de vermiş olduğumuz Bayram Bey havuz firması tercihini bizden yana kullandığı için çok mutlu olduğunu ve çok memnun olduğunu bundan sonra prefabrik havuz yapımı gerçekleştirmek isteyen tüm tanıdıklarına Sermed havuz firmasını önereceğini, çalışanların çok profesyonel ve bilgili kişilerden oluştuğunu söyleyeceğini bizlere iletti. Biz de Bayram Bey için hazırladığımız prefabrik havuz modelinin ailesi ve kendisi için uğurlu gelmesini güzel günlerde aile içi havuz partilerinde mutlu zamanlar geçirmesini temenni etmekteyiz. Eğer sizler de havuz yapımı hakkında bilgi almak isterseniz hemen bizlere ulaşarak aklınıza takılan tüm soruların cevaplarını alabilirsiniz.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !