Havuz Yapımı Kaç Gün Sürer?

24 June 2021 Yayımlayan : Sermedhavuz
Havuz Yapımı Kaç Gün Sürer?

Havuz sahibi olma fikri yaz aylarının gelmesi ile birlikte müşterilerimizin daha çok aklına yatmaya başlamaktadır. Kapanmaların yaşandığı şu dönemlerde özellikle çocukların enerjilerini atabilecekleri özel alanlarını sağlamak adına havuz yapımı konusunda siz de adım atabilirsiniz. Yetişkin ve çocuk modelleri oluşturarak havuz sahibi olmak ise çok kısa zaman diliminde gerçekleşiyor.

Havuz yapımı firmalar tarafından gerçekleştirilen profesyonel bir işlemdir. Her birey ya da firmanın havuz yapımında aktif olarak rol alması mümkün değildir. Teslimat sonrası kısa sürede havuzun kullanım dışı kalması ve paranın boşa gitmesi sık karşılaşılan bir durumdur. Sermed Havuz ile senelerce kullanabileceğiniz ve oldukça kısa sürede erişebileceğiniz prefabrik havuz modelleri sizlerle!

Sermed Havuz olarak müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak bizler için oldukça önemlidir. Memnuniyeti sağlamanın ilk yolu havuz fiyatları konusunda uygunluk sağlamak iken ikinci yolu da kısa sürede teslimat sağlamaktır. Firma, 7-10 gün arasında dilediğiniz havuz modelini sizler için hazır hale getiriyor. Sadece 7 gün içinde havuz sahibi olabileceğinizi biliyor muydunuz? Üstelik yıllarca kullanabileceğiniz birbirinden farklı havuz modelleri bulunmaktadır.

7 Günde Prefabrik Havuz Yapımı

1 hafta içerisinde dilediğiniz şehre prefabrik havuz yapımı sağlıyoruz. Prefabrik havuzların uzun yıllar kullanıma uygun olması ve çok düşük fiyatlarda maliyeti olması müşterilerimizin gözde tercihleri arasında yer almasına sebep oluyor. Kısa sürede yapımına başlayan çalışanlarımız da bu konuda beklentiyi tam olarak karşılamak adına hızla çalışıyor ve kısa sürede bitiriyor.

7 gün kimi müşterilerimiz için çok kısa ve tereddüt yaşatacak bir zaman dilimi olabilmektedir. Ortaya çıkacak işçilik konusunda havuzu görene kadar elbette kaygı yaşamak normaldir. Ancak siz de birçok müşterimiz gibi havuz modelleri seçiminde beklentinizi tam olarak karşılayan havuzlarla karşılaştığınızda neden bu kadar iddialı olduğumuzu anlayacaksınız.

16 yıllık tecrübemiz neticesinde prefabrik havuz yapımı konusunda farklı imkânlara sahibiz. Üretim alanlarında özenle oluşturulan havuzlar, en uygun yöntemlerle şehirlere ulaştırılmaktadır. Kısa sürede kurulumu tamamlandıktan sonra kullanıma hazır hale gelmektedir. Kaliteli yapım, güvenli kullanım ve uygun havuz fiyatları arıyorsanız firmamızla iletişime geçmeniz doğru bir karar olacaktır. 

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !