Havuzumuzun Kalite Standart Dereceleri ve Yapım Sırası

02 June 2022 Yayımlayan : Sermedhavuz
Havuzumuzun Kalite Standart Dereceleri ve Yapım Sırası

Prefabrik Havuz Yapımı hususunda bizleri arayan Ediz Bey, öncelikle havuzumuzun kalite standart derecelerini ve yapım sırasında kullanılan malzemelerin özelliklerini sorarak bizlerle bir görüşme başlattı. Kendisi evinin bahçesine hem yetişkinler için hem de çocuklar için bir havuz yaptırmak istediğini ancak üç çocukları olduğu için öncelikle prefabrik havuz ürünleri nin sağlığa zararlı olacak maddelerden üretilip üretilmediğini öğrenmek istediğini belirtti.

Bizler de kendisine sağlığa zararlı herhangi bir maddeden üretilmediklerini artık çocuklu birçok ailenin bu havuzları tercih ettiğini hatta betonarme havuzlardan daha az risk taşıdıklarını kendilerine anlattık. Ediz Bey de Prefabrik Havuz Yapımı için bizlerle fiyat hususunda da anlaşırsa çalışmak istediğini dile getirdi. Ertesi gün iş yerimize gelen Ediz Bey fiyat hususunda da anlaştıktan sonra havuzların yapımının hemen başlamasını gelecek aya kadar yetişmesi gerektiğini bizlere iletti.

Biz de iki havuzu en geç 20 gün içerisinde hazır bir şekilde kullanımlarına sunacağımızı garanti ettik. Hemen fabrika ile iletişime geçerek hem yetişkin hem de çocuk havuzumuzun siparişlerini verdik. Aynı zamanda Prefabrik Havuz Yapımı için ustalarımız Ediz beyin evine giderek kazı çalışmalarına ve teçhizat çalışmalarına başladı. Fabrikalardan gelen ürünlerimiz de sırasıyla konumlandırılmaya başlandı. Bu işlemler gerçekleşirken aynı zamanda liner kaplama çalışmalarımızda başladı.

Liner ürünlerin kaplaması gerçekleştikten sonra havuz içerisinin kuruması için beklendi. Prefabrik Havuz Yapımı onuncu gününde artık neredeyse bitmek üzereydi. Lakin iki havuz birden gerçekleştirildiği için havuz motor kazan dairelerinin ortak yapılması belirli bir zaman daha gerektirdi. On beşinci günün sonunda artık havuzlarımız tamamen hazırdı. Tek bir şey kalmıştı. Su doldurma işlemi yapacak ve sızıntı ölçümleri gerçekleştirilecekti. Bu işlemlerde gerçekleştirilerek artık havuzda herhangi bir sorun olmadığını gördük.

Ediz beye ailesi ile keyifle zaman geçirebilmesini temenni ederek evlerinden ayrıldık. Sizler de yaza kalmadan Prefabrik Havuz Yapım işlemlerine başlamak istiyor iseniz uygun fiyatlarımızdan yararlanmak için hemen web sitemizde bulunan irtibat numaralarımız üzerinden bizlere ulaşabilir ve havuz yapımı işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !