İstanbul İçerenköy Havuz Yapımı

06 November 2021 Yayımlayan : Sermedhavuz
İstanbul İçerenköy Havuz Yapımı

Emekli olduktan sonra çocuklarımla ve torunlarımla daha keyifli vakit geçirebilmek adına eşim Hülya ile İçerenköy de bulunan evimizin bahçesine havuz yaptırmayı düşündük ve bu düşünceyi çocuklarımız ve torunlarımızla paylaştığımızda özellikle torunlarımızın sevinç çığlıkları hala kulaklarımızda.

Gerek ben ve eşim gerek çocuklarımızla yapmış olduğumuz araştırmalarımıza istinaden Sermed Havuz ile çalışmaya karar verdik. Yapmış oldukları işler doğrultusunda ve tecrübeleriyle güvenimizi fazlasıyla kazandılar ve bizde ne kadar doğru bir karar verdiğimizi anlamış olduk.

Bize Maldiv Prefabrik Havuzunuza sahip olurken, harcayacaklarınızın karşılığını, beklentilerinizi tam olarak hatta fazlası ile alabilmeniz demektir. Eğer bir Maldiv Prefabrik Havuz sahibi olacaksanız, bu harcayacağınız para, enerji ve zamanın minimumlarda olacağı anlamına gelir. Geliştirilmiş prefabrik teknolojisi sayesinde, çok kısa sürede havuz sahibi olmanız mümkün dediler. Bizde işin ehlinden gelen bu öneri kabul edip, 5 metre genişlikte ve 10 metre uzunlukta Maldiv Prefabrik Havuz yaptırmaya karar verdik.

1 Hafta gibi kısa sürede Havuz Yapımı tamamlanmış oldu. Artık bizimde bahçemizde yıllarca hayalini kurduğumuz çok güzel bir havuzumuz var.

Çocuklarımın ve torunlarımın yüzündeki gülümsemeyi, bu paha biçilemez duyguyu bize sunmaya vesile olduğunuz için çok teşekkür ederiz. İyi ki Sermed Havuz…

Alicem-Hülya KULELİ

Maldiv 500x1000x150

İstanbul İçerenköy Havuz Yapımı

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !