Liner Kaplama ile Üstün Sızdırmazlık Garantisi

09 July 2021 Yayımlayan : Sermedhavuz
Liner Kaplama ile Üstün Sızdırmazlık Garantisi

Liner kaplama hizmeti, havuzunuzun hijyeni bakımından son derece önemlidir. Kaplama malzemelerinin antibakteriyel ve izole olması, havuzunuzun % 100 sağlıklı olmasını sağlamaktadır. Bunun yanı sıra kaplama sayesinde havuzunuzda çok daha şık bir görüntü elde etmeniz de mümkündür. Dilediğiniz renk ve desende tercih edebilir, farklı tasarımlarla tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Prefabrik havuz yapımı için bizim de mutlaka önerdiğimiz linerin, havuz estetiği ve bakteri oluşumunu engellemesi dışında çok önemli bir rolü daha vardır. Havuzunuzda oluşabilecek sızıntı durumunu ortadan kaldırmaktadır. Sızıntı ve çatlağın olmadığı, yıllar içinde aşınma yaratmayan uzun ömürlü havuzlara sahip olmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca yosun oluşumu gibi hoş olmayan durumları da ortadan kaldırmaktadır.

Yapmış olduğumuz havuzlarımız 10 yıl garantilidir. Firmamız en kısa sürede sıfırdan havuz kurulumu yapmakla birlikte, havuzunuzun taban ve yan duvarlarına kaplama işlemini de yapmaktadır. Zamanınızın kıymetli olduğunun farkındayız. Bu nedenle 1 hafta gibi kısa bir sürede, olabildiğince hızlı ve profesyonel bir şekilde havuzunuzu kullanılabilir hale getirmekteyiz.

Sızıntı, Çatlak ve Doğal Afetlere Karşı Yüksek Dayanıklılık

Kullanmış olduğumuz Uluslararası standartlara uygun kaliteli malzemeler sayesinde yüksek dayanıklılık özelliği olan havuzlar yapmaktayız. Sermed Havuz tarafından yapılan her havuz sızıntı, çatlak ve doğal afetlere karşı üstün dayanıklılık özelliğine sahiptir. Kullanmakta olduğumuz liner kaplama malzemelerimizin kalitesi ve farklı tasarım seçenekleri sayesinde kusursuz bir havuza sahip olabilirsiniz.

Sıfırdan hazır havuz yaptırmıyor ve mevcut havuzunuz için kaplama tadilat işlemi düşünüyorsanız firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. Böylece havuzunuza şık bir hava katmakla beraber bakımı konusunda da rahata kavuşabilirsiniz. Kaplama tercihi sonrasında bakteri ve yosun oluşumu tamamen ortadan kalktığı için daha temiz bir havuza sahip olabilirsiniz. Firmamız kurulduğu ilk günden bu yana 6 binden fazla uygulama yapmış ve müşteri memnuniyeti için profesyonel bir çaba harcamıştır.

Pek çok firmanın aksine sektöründe en uygun havuz fiyatları sunan bir firmayız. Kalite standartlarımız gereğince vermiş olduğumuz profesyonel hizmete karşılık cep yakmayan fiyatlandırma seçenekleri sunmaktayız. Bu durum bizi sektöründe lider ve en fazla tercih edilen bir firma yapmaktadır. Hizmetlerimiz ve fiyat seçeneklerimiz hakkında detaylı bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !