Liner Kaplama Mucizeleri Havuz Sağlığını Koruyor

25 September 2022 Yayımlayan : Sermedhavuz
Liner Kaplama Mucizeleri Havuz Sağlığını Koruyor

Liner kaplama işlemlerinin popülerliği her geçen gün biraz daha artmakta ve firmamızın telefonları özellikle bu ürün için devamlı çalmaktadır. Sunmuş olduğu pek çok avantaj dilden dile yayılmakta özellikle havuz sahipleri arasında çok konuşulmaktadır. Yeni havuz yaptıran pek çok insan prefabrik liner havuz yapımı işlemi gerçekleştirdiğinden havuzlarının ne kadar az kirlendiğini ve az masraf istediğini eski havuz sahiplerine aktarmaktadır.

Bu sebepten dolayı da eski havuz sahipleri derz ve seramikler yerine havuzlarına liner kaplama işlemleri yaptırmak istemekte ancak tüm avantajlarını da merakla araştırmaktadır. Öncelikle tamamen Türk yapımı olarak piyasaya çıkan bu ürün anti bakteriyel özelliği sayesinde kullanıcılarını memnun etmektedir. Bunun yanı sıra en az seramikler kadar desen ve renk seçeneği sunmasından dolayı da insanlardan gördüğü talep iki katına çıkmaktadır.

Seramik yüzeylerin derz aralarına devamlı kir sıkıştığından dolayı bu havuzlar ciddi mikro organizmaları bünyesinde barındırmakta ve devamlı yosun üretmektedir. Ancak kaplama yapılan havuzlarda herhangi bir taş kullanılmadığından dolayı aralara sıkışan bir kir de bulunmamaktadır. Yüzde yüz sızdırmazlık özelliği de sunan bu kaplamalar havuzunuzda oluşabilecek herhangi bir çatlama konusunda sızıntı vermeyecek ve su faturalarınızın aynı derecede kalmasına yardımcı olacaktır.

Ayrıca liner kaplama depremselliği yüksek olan bölgelerde esneme özelliği sayesinde gerginlikten havuzların çatlamasına engel olacak ve esneme özelliği ile deprem gibi olaylardan havuzun etkilenmesini engelleyecektir. İklimlendirme özelliği de bulunan bu kaplamaların havuz ısısının daima sabit kalabilmesini de sağlamaktadır. Tüm bu özelliklerinin üzerine liner tamiri imkânı da sunan bu malzeme en ufak yırtılma ve delinme sonucunda minik tamirler ile yapılabilmekte ve yeniden tonlarca para ödemenizin önüne geçilmektedir.

Hemen her konuda tüm havuz malzemelerinin üzerinde hizmet sunan liner kaplama kullanan herkesi memnun etmektedir. Siz de bu kaplamalar hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız, havuz bakımı ve hazır havuz yapımı işlemlerimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız web sitemizde bulunan irtibat numaralarımız üzerinden bizlere ulaşabilir merak ettiğiniz soruların cevaplarını telefonda müşteri temsilcilerimize sorarak kolaylıkla alabilirsiniz.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !