MURAT OSMANOĞLU İZMİR / ÇEŞME

01 December 2020 Yayımlayan : Sermedhavuz

Sermed havuz… Yazlığımıza havuz yaptıracaktık ve eşim internet üzerinden havuz ile ilgili araştırmaları sonucu Sermed havuza karar verdi. Ben pek onaylamadım ama bu sistemin daha iyi olduğunu klasik havuz döşemelerinde derz aralarından mutlaka sızıntı yaptığını ayrıca denge tankı için de bir alan gerektiğini bunun da sıkıntılı bir durum olduğunu hem zaman hem de daha fazla para kaybı olacağını söyledi ve firma yetkilisiyle görüşerek yazlığımıza davet etti. Gelen yetkili keşif yaptı ve bize çevredeki havuz çalışmalarını gösterdi.

Sezonun başlamasına iki aydan daha az bir süre vardı. Hemen projelendirip kazma çalışmalarına başlandı. Çok hızlı bir şekilde montaj yapıldı. Montajdan sonra firma elemanları gelip ayrıntılı şekilde nasıl çalıştığını anlattı gösterdi. Ancak bütün yaz boyunca da sık sık telefon edip takıldığımız herşeyi istediğimiz anda aradık sorduk. Mehmet bey sabırla ve kibarca bize yardımcı oldu. Evimizi ziyaret eden misafirlerimiz ve komşularımız da havuzumuzu çok beğendi.

Yazlık dönüşü İzmir’deki evimizin bulunduğu site havuzunun sızıntıların artması hem su hemde elektrik giderinin çok artması, taşların kırılıp dökülmesi sonucu çok ağır bir bakım masrafı olduğunu bu yüzden kapatıldığını görünce eşimin çok doğru bir karar ve firma seçimi yaptığını anladım.

Herşey için teşekkürler Sermed Havuz…

500x1000x150 Maldiv Prefabrik Havuz

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !