Prefabrik Havuz Neden Ucuz?

09 November 2020 Yayımlayan : Sermedhavuz

Betonarme havuz yapım maliyetleri ve inşaat süresi uzundur. Prefabrik havuz yapımı ise fabrikada tamamlanır ve çevresel faktörlerden etkilenmez. Havuz malzemelerinin maliyetleri esnek olmadığı için ve sahada yapılacak inşaat çalışmaları kısa süreli olduğu için havuz fiyatları düşüktür. Havuz yapım fiyatları düşük olduğu için havuz sahibi olmanın en ekonomik yolu prefabrik havuzlardır

En Ucuz Prefabrik Havuz Fiyatları
En Ucuz Prefabrik Havuz Fiyatları

En Ucuz Prefabrik Havuz Fiyatları

Prefabrik havuzlar betonarme havuzlara göre %50 daha uygun maliyetlidir. Uygun fiyatlı olması ve kısa sürede tamamlanması havuzların günümüzde daha çok edilmesini sağlamıştır. En ucuz prefabrik havuz fiyatları havuz maliyetini azalttığı gibi havuzlar dayanıklıdır. İstediğiniz tasarımda bir havuza sahip olmak için yarı fiyatını verebilir ve on gün içerisinde havuzu kullanmaya başlayabilirsiniz.

Prefabrik Havuz Maliyeti Ne Kadar?

Prefabrik havuzlar fabrikada hazırlanan taşınabilir havuzlardır. Sahada sadece montajı yapılır ve kısa sürede havuzu kullanmaya başlayabilirsiniz. Prefabrik havuzların sağlamış olduğu birçok avantaj vardır. Bu havuzların en büyük avantajı oldukça uygun fiyatlarla hayal ettiğiniz havuza kavuşmanıza olanak tanımasıdır. Havuz maliyeti betonarme havuzlara göre %50 daha uygundur.

  • Prefabrik havuz fiyatları belirlenirken dikkate alınan unsurlar vardır. Öncelikle havuzun yapımında kullanılan malzemelerin kalitesi fiyatları değiştirmektedir. Firmamız havuzun dayanıklı olması için havuz yapımında kaliteli malzemeler kullanır.
  • Havuz yapımında müşterilerimizin istekleri dikkate alınır ve istenilen ölçülere uygun havuzlar fabrikada uzman kadromuz tarafından hazırlanır. Havuz boyu ve derinliği fiyatları etkilemektedir.
  • Havuz maliyeti hesaplanırken sahada yapılacak çalışmalar da dikkate alınır. Bu havuzlar fabrikada tasarlandıktan sonra ekibimiz sahada gerekli çalışmaları yaparak montajını tamamlar.
  • Havuz yapımında kullanılacak kaplamalar, filtre sistemleri, pompa gibi tüm etkenler fiyatların belirlenmesini sağlar. Havuz yapımında kullandığımız tüm malzemeler son teknoloji olup havuz bakımını kolaylaştıracak ekipmanlardır.
  • Son olarak maliyetlere havuz aksesuarları da dahil edilir. Çevre düzenlemesi ve aksesuar seçenekleri oldukça geniş olduğu için istediğiniz havuz manzarasına sahip olabilirsiniz. Prefabrik havuz fiyatları belirlenmesi için bizimle iletişime geçebilir ve isteklerinize göre ortalama bir fiyat alabilirsiniz.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !