Prefabrik Havuz Ölçüleri Standart Mı?

17 October 2020 Yayımlayan : Sermedhavuz
Prefabrik Havuz Ölçüleri Standart Mı?

Prefabrik havuz uygun fiyatlı ve kısa sürede tasarlanan hazır havuz modelleridir. Havuz modelleri fabrikada yapıldıktan sonra havuz konulacak alana taşınır ve sahadaki çalışmalarla birlikte 10-15 gün içerisinde istediğiniz havuza sahip olabilirsiniz. Havuz sahibi olmanın en kolay yolu olan havuz modeli birçok avantaj sağlamaktadır. Prefabrik havuz ölçülerinde kısıtlama yoktur. İstediğiniz ölçüde havuz tasarımları uzman kadromuz tarafından yapılır.

Prefabrik Havuz Ölçüleri Standart Mı?
Prefabrik Havuz Ölçüleri Standart Mı?

İstediğim Ölçüde Prefabrik Havuz Yapılır Mı?

Prefabrik havuzlar hazır havuz modelleri olarak tasarlanır. Tasarımı 7-10 gün içerisinde tamamlanır ve tüm havuz modelleri için 10 yıl garanti verilir. Firmamız tarafından havuz yapımı, havuz bakımları ve çevre düzenlemeleri de profesyonel çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır. Hazır havuz modelleri arasında istediğiniz ölçüde havuzlar bulabilirsiniz. Havuz ölçüleri tamamen müşterilerimiz istekleri ve konulacak alana göre belirlenir. Ölçü sınırlaması olmadığı için hem küçük hem de büyük alanları özel tasarımlar yapılması mümkündür. Küçük alanlarda alanı doğru kullanarak istediğiniz modellerin yapılabilir. Büyük ve gösterişli havuz tasarımları ile bahçelerinde eşsiz bir manzara yaratabilirsiniz. Havuz ölçüleri standart olmadığı gibi havuz tasarımında kullanılacak havuz aksesuarları ve havuz aydınlatma seçenekleri de müşterilerimizin isteklerine en uygun şekilde yapılmaktadır.

İstediğim Çevre Düzenlemesi Yapılabilir Mi?

Havuz ölçüleri ve formları kadar çevre düzenlemesi de önemlidir. Son yılların en çok sevilen görünümleri arasında yer alan doğal havuz tasarımları firmamız tarafından yapılmaktadır. Botanik bahçesi gibi bir manzaraya sahip olmak veya lüks bir manzaraya sahip olmak için bizimle hayallerinizi paylaşmanız yeterli.

Çevre düzenlemesi tüm havuz modelleri için özel olarak yapılır. Kaydırak, paslanmaz fiber merdivenler, zengin aksesuar çeşitleri ve eğlenceli sistemleri kurulması mümkündür. Çevre düzenlemesinde doğal bitkiler ve gösterişli aksesuarlar kullanılabilir. Havuz manzarasının ilgi çekici olması için aradığınız tüm aksesuar seçeneklerini firmamız sunmaktadır. İstediğiniz ölçüde, derinlikte ve formda havuzlara sahip olabileceğiniz gibi tüm alanlarda eşsiz bir manzara yapılması için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Uzman ekibimize ulaşmak için 0850 495 02 00 / 0532 111 73 73 numaralı hatlarımızdan ulaşabilir ya da info@sermedhavuz.com adresimizden e-posta yoluyla da uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !
EnglishRussianTurkish