Sermed Havuz Farkı ile Ekonomik Havuz Yapım Fiyatları

12 August 2021 Yayımlayan : Sermedhavuz
Sermed Havuz Farkı ile Ekonomik Havuz Yapım Fiyatları

Pek çok insan havuz yapım fiyatları konusunda endişe duymaktadır. Firmalarla görüştükten sonra çok uçuk rakamlarla karşılan insanların çoğu havuz yaptırmaktan vazgeçmektedir. Sermed Havuz olarak havuz kurulumunuzu olabildiğince düşük maliyetlerle yapmaktayız. Bu sayede hayallerinizdeki havuza çok uygun fiyatlarla ulaşabilmenizi sağlamaktayız. Firmamız bünyesinde hem işçilik hem de malzeme açısından birinci sınıf kaliteli hizmetler verilmektedir. Hem ekonomik hem de profesyonel bir hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Prefabrik havuz yaptırmak isteyenler için uluslararası standartlara uygun ve çevre dostu malzemeler kullandığımızı belirtmek isteriz. Aklınızda en ufak bir şüphe oluşturmayacak 10 yıl garantili havuz kurulumları yapmaktayız. Bahçenizde yeterli alan olmadığını düşünüyor ve bu sebeple havuz yaptırmaktan vazgeçiyorsanız yanılıyorsunuz. Firmamız gerekli tüm analizleri yaptıktan sonra bahçenize uygun olacak ölçü ve şekillerde havuzlar inşa etmektedir.

Havuzlarınızın kurulumu gerçekleştirildikten sonra, dilerseniz yine uygun fiyatlı havuz aksesuarları yaptırabilirsiniz. Havuz aksesuarları ve havuz etrafında düzenlemeler için de uygun fiyatlı hizmetler vermekteyiz. Bunun dışında havuzlarınızın içine yaptıracağınız liner kaplama sayesinde havuz bakım işlerinizde kolaylıklar yaratabilirsiniz. Farklı renk ve desen seçenekleri bulunan kaplama malzemelerimiz havuzunuza şıklık katmakla kalmayıp, hijyen açısından da içiniz rahatlatacaktır.

Prefabrik Havuz Yapımı Kaç Gün Sürer?

Prefabrik havuz yapımı konusunda her firma farklı süreler vermektedir. Sermed Havuz olarak vaktinizin kıymetli olduğunun farkındayız. Bu nedenle sizler için en kısa sürede havuz kurulumları yapmakta ve inşaat işleriyle uğraşmamanızı sağlamaktayız. Firmamız bünyesinde alacağınız her kurulum süresi en fazla 7 gün sürmektedir. Yani 2 gün analiz ve karar aşamasının ardından 5 gün içerisinde havuzlarınızı kullanıma hazır hale getirmekteyiz.

Havuzlarınız için sonradan yaptırmak istediğiniz kaplama gibi diğer hizmetler için de mümkün olduğunca kısa sürede işlemlerinizi tamamlamaktayız. Firmamız bünyesinde çalışan uzman personel kadromuz alanında deneyimli ve eğitimlidir. Bu nedenle kurulum ve diğer hizmet seçeneklerimiz konusunda olabildiğince hızlı ve profesyonel bir işçilik ortaya çıkarmaktadır. Firmamız bu açıdan en fazla tercih edilen ve sektöründe lider bir konumdadır. Daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !