6 Villa İçin Prefabrik Havuz Yapımı

02 May 2020 Yayımlayan : Sermedhavuz
6-Villa-icin-Prefabrik-havuz-yapimi

Merhabalar biz firma olarak Antalya bellekte yurtdışı misafirlerimize yönelik misafirlerimize konaklamaları için hizmet veriyoruz yaz sezonunda tadilatta olan 6 villamız için hızlı ve pratik havuz yapımı için yola çıktık. İnternet’ten araştırma yaparken hem fiyat olarak uygun hemde kurumsal bir firma arayışına girdik.

6-Villa-icin-Prefabrik-havuz-yapimi

Sermed Havuz Firması da İnternet bulduk şirket yetkilisi ile misafirlerimiz için kiralayacağımız villalarımızı da görüşerek en uygun ebatları en doğru şantiye ortamında hızlı ve güvenilir şekilde organize ederek kuruluma başladık. Sermed Havuz sistemleriniz gerek satış temsilcileri gerek çalışan ustaları hem kibar hem çalışkan ve dikkatli oluşundan çok memnuniyet duydum şantiyeyle ilgilenen Erkan yüce beyin de düşünceleri ve görüşleri aynın olmakla beraber peyzaj aşamasına bitene dek ilgilenildiğini ifade etmiştir.

Turizm işletmesi olarak kullandığımız villa havuzlarının hijyenik yapıda olmasında ayrıca misafirlerimizin de memnuniyetiyle ifade edilmektedir. 1*2 kez liner kaplama ve makine dairesiyle ilgili ufak sorunlar yaşamama rağmen hızlı servis alt yapısı ve profesyonellikleriyle Sermed Havuz doğru zamanda müdahale ederek misafirlerime karşı beni mahcup etmemişlerdir.

Bellek Bölgesinde Sermed Havuz Firmasının bölgesel olarak referansları Maxx Royall gibi turizmde öncü olmuş misafirlerine en iyi hizmeti sunan bir firma olması da bizi oldukça sevindirmiştir.

Prefabrik Havuz Yapımı
Prefabrik Havuz Yapımı

Havuz modellerinden bahçemize uygun ebatlar olarak 300x700x150 5 adet 400x800x150 1 adet olmak üzere 6 adet prefabrik havuz u hem pratik hem fiyat olarak uygun hem de piyasada prefabrik havuz sistemlerinde oncu olması sebebiyle doğru bir karar verdiğimizi söylemeliyim

Hızlı ve Güvenilir hizmetlerinden dolayı teşekkürür ederim çünkü Sermed Havuz Sistemleri prefabrik havuz olarak hızlı bir havuz kurulumu sunmakta olup yaşadığımız süreçte koordineli bir şekilde projemizi tüm detaylarıyla imceleyerek misafirlerimize sunduğumuz hizmette zaman olarak sıkıntı yasamadan teslimatı yapmıştır.

Tüm çalışanlarına sevgi ve saygılarımla tşkr eder başarıların hem Antalya bölgesinde hem de Türkiye’de daha çok hizmet vermelerini temenni ederim.

Şenol Cankurtaran ve Erkan Yüce // Antalya Bellek

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !