7 Günde Havuz Yapımı Mümkün mü?

06 July 2020 Yayımlayan : Sermedhavuz
7 Günde Havuz Yapımı Mümkün mü?

Bir havuz sahibi olmak hem çok güzel hem de en ince ayrıntısına kadar düşünülmesi gereken konuların başında gelmektedir. Sevdiklerinizle beraber geçireceğiniz eğlenceli saatlerin yanında, havuz sahibi olmak isteyen kişiler, bir havuzun ne kadar sürede tamamlanacağı konusunda bilgi sahibi olmak ister.

7 Günde Havuz Yapımı Mümkün mü?
7 Günde Havuz Yapımı Mümkün mü?

Havuz yapımı seçilen firmaya göre değil, tercih edilen havuz tipine ve diğer yan faktörlere göre değişkenlik gösterir. Ancak yine de havuzun öngörülen zamanda bitirilmesi, yine havuzu yapan firmanın becerisine, kalitesine ve profesyonelliğine de bağlıdır.

Havuz Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Havuz, yüksek finansal bir yatırımdır ve evinizin değerini artırabilecek en önemli etkenlerin başında gelmektedir. Bunun yanında havuzlar; siz, aileniz ve sevdiklerinizle beraber, güzel anıların biriktirilebileceği, eğlenceli saatlerin geçirileceği bir yerdir.

Havuz seçimi yapmadan önce;

  • Havuz yapacak şirketlerin bir araştırması yapılmalıdır.
  • Alınan teklifleri değerlendirilmelidir.
  • Havuz tercihlerinizin hangisinde beklenti ve ihtiyaçlarınızın karşılandığına dair bir karşılaştırma yapılmalıdır.

Havuz türü seçimine göre, havuz inşaat izninin alınması ve buna göre başvuruların yapılması da önemlidir.

Havuz Tasarımı Ne Kadar Sürer?

Havuz modelleri tasarımı ortalama olarak 1 ila 3 hafta arasında değişkenlik göstermektedir. Beklentileriniz ve ihtiyaçlarınıza göre oluşturulacak bir havuz tasarımı için, konusunda uzman tasarımcılarımızla tanışabilir ve hayalinizdeki havuz için, iş birliği yapabilirsiniz.

Havuz Yapımı için İzin Gerekli midir?

Havuz çeşidine ve bulunulan yere göre havuz izin belgesi alınması gerekir. Evinizde bir havuz inşaatı için, şehir yetkililerinden ve ilgili kurumlardan izin belgesi alınmalıdır. İzin belgeleri, kurumların da hızlı çalışmasıyla birlikte 2 ila 6 haftayı bulabilmektedir.

Sermed Havuz prefabrik havuz sistemleriyle, izin alınmasına gerek kalmadan, 7 günde havuz teslimi yapmaktadır.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !