Havuz Yapımı’nda Fiyatlar Düştü mü?

26 December 2019 Yayımlayan : Sermedhavuz
Havuz Yapımında Fiyatlar

Ülkemizde havuz yapımı için piyasada faaliyet gösteren yüzlerce havuz firmaları bulunmaktadır. Son yıllarda artan teknolojiler ve havuz kullanımının her geçen gün biraz daha artması ile birlikte artık havuz yapımında havuz fiyatları da eskisi kadar kabarık değil. Eskiden yapılan betonarme havuzlarda fiyata etki eden bir çok faktör varken, Günümüzde Yapılan Prefabrik Havuzlar ile hem maliyet yükü hem hemde havuz yapım süresi oldukça düşmüştür. Çok uygun fiyatlarla artık insanlar yüzme havuzlarına sahip olabilmektedirler. Havuz yapımında teknik detaylardan ziyade önemli noktalardan biride havuzunuzun çevre dostu olup olmadığı ve diğer insanlar ve sizin tarafınızdan estetik görünümüdür. Kullanıcı dostu ve estetik görünümlü kaliteli, sorunsuz ve garantili bir havuz nasıl yapılır diye soruyorsanız cevabı nettir. Sermed Havuz ile çalışmanız gerekiyor.

Havuz yapımı ‘nda fiyatlara etki eden tercih etmeniz gereken başlıklar vardır.

Havuz Modeli: Betonarme Havuz’lara oranla Prefebrik Havuz Fiyatları oldukça uygundur

Havuzun Ebatı: Yapılacak olan havuz alanı büyüdükçe m2 başına düşen maliyet oranı azalmaktadır.

Havuzun Derinliği: Bu konuda hiçbir sınırlama yoktur.

İşletim Sistemi: Taşmalı veya skimmerli havuz yapılabilir.

Havuzun Kasası: Betorarme Havuz veya Prefabrik Panel Havuz lardan birini tercih etmeniz gerekiyor.

Havuz Aksesuarları: Havuz Şelalesi, Merdiven, Işıklandırma, Isıtma Sistemleri vs.

Havuz Temizliği: Liner kaplama bir sistem kullanılması uzun vadede hem anti bakteriyel yapısı hemde yosun önceleyici yapısı ile havuz temizliğinde harcanacak bir çok ek ödemeyi önlemektedir.

Sermed Havuz olarak prefabrik havuz uygulamalarımız, müşterilerimizin istemiş olduğu ebat, form ve derinliğe göre gerçekleşmektedir.

Havuz Yapımında Fiyatlar
Havuz Yapımında Fiyatlar

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !