Bahçenize Uygun Havuza Birlikte Karar Verelim

03 January 2021 Yayımlayan : Sermedhavuz
Bahçenize Uygun Havuza Birlikte Karar Verelim

Günün getirdiği stresten uzaklaşmak, ailece güzel anıların biriktirebileceği bir havuz istiyorsunuz. Ailece bir mutluluğa yatırım yapmak ve yüzme havuzundan en iyi şekilde yararlanmak için ilk olarak profesyonel havuz firması ile bir anlaşma yapmak gereklidir.

Piyasadaki farklı havuz modelleri görebilir, hangi havuzun siz ve aileniz için uygun olduğunu, işin uzmanı profesyonellerden öğrenebilirsiniz. Sermed Havuz Firması, alanında uzman teknik kadrosu, hayalinizdeki havuz tasarımını gün yüzüne çıkaracak profesyonel tasarımcılarıyla, hizmet vermektedir.

Ne Tür Bir Havuz Size Uygundur?

Bir havuz yatırımı yaparken, en önemli nokta bütçedir. Hangi tür havuzu seçmek isteyeceğiniz biraz da bütçeye bağlıdır. Bütçeniz ne kadar yüksekse yaptıracağınız havuz da yerinize göre o kadar maliyetli olacaktır.

  • Prefabrik havuzlar, sağlam ve dayanıklıdır. Bahçeniz için kolayca uyum sağlar. Teknik ve estetik olarak bahçenize rahatlıkla uyum sağlayan zemin havuzları, alanı büyük olan mekanlar için size değerli bir yatırım sunmaktadır.
  • Yer altı havuzları, sağlam ve estetiktir. Mülkünüzün değerini artırırken, bazı izin belgelerinin de alınmasını gerektirir. Yer altı havuzlarının bir bölümü yerin içinde bir bölümü yüzeydedir. Zor zeminler için tavsiye edilen yer altı havuzları, eğimli alanlarda çok daha ucuz maliyet çıkarırlar.
  • Zeminüstü havuzları, taşınması kolay, daha az maliyetli ve hızlı şekilde kurulumu gerçekleştirilen havuzlardır. Taşınabilir olması, başka bir zemine kolayca taşınmasına olanak tanır.

Sermed Havuz profesyonel ekibi ile tanışarak, hayalini kurduğunuz, siz ve sevdikleriniz için en uygun havuz tipini beraber seçebilir, bütçenize uygun ödeme seçenekleriyle, mutlu ve eğlenceli yazlar geçirebilirsiniz.

Havuz Şekli Nasıl Olmalıdır?

Hemen her bahçeye ve kullanıma göre uyarlanabilen havuz modeli bulunmaktadır. Estetik olmalarının yanında, bulunacakları ortama kolaylıkla uyum sağlayan yapılarıyla, farklı havuz şekilleri; yüzmeye, eğlenmeye, dinlenmeye, çocuklar için eğlenceli saatlere ev sahipliği yapmaktadır.

  • Oval Prefabrik Havuz : Bulunduğu zemine uyum sağlar. Boyutları, yüzmeniz için rahat bir alan sağlar. Sporcular için uygundur.
  • Dikdörtgen Prefabrik Havuz : Klasik ve şıktır.
  • Serbest biçimli havuzlar: Bahçenize uyum sağlar ve bulunduğu zemini, kullanılabilir şekilde optimize etme özelliği bulunur.
  • Tur havuzları: Sadece sporcular için uygundur ve antrenman yaparken size uzun mesafe kat etme fırsatı sunar.

Kullanımınıza uygun havuz şekilleri için Sermed Havuz havuz modelleri bölümünü görebilir, prefabrik ve fipool panel havuz çeşitlerimizi görebilirsiniz.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !