Bütçenizi Yormayacak Havuz

16 December 2021 Yayımlayan : Sermedhavuz
Bütçenizi Yormayacak Havuz

Eşim ve çocuklarımla beraber bir yazlık almayı düşündük. Seferihisar’da küçük bahçeli bir ev aldık ve çocuklarım havuzumuz olsun istedi. Ben de hem onları mutlu edecek hem de bütçemi fazla yormayacak bir havuz firması araştırmaya başladım.

Araştırırken dikkat ettiğim şey sağlıklı olması ve uygun fiyatlı olmasıydı. Karşıma prefabrik havuzlar çıktı ve havuz fiyatları nın da uygun olduğunu gördüm.

Beton havuzların maliyeti $60.000 veya daha fazlaydı, pahalı ve uzun süreli bakım gerektirdiğini öğrendim. Herhangi bir şekilde olabilir, ancak takılması 3-6 ay sürebiliyormuş. Prefabrik havuzlarının maliyeti $25.000 veya daha fazladır ve liner kaplama sayesinde daha hijyenik ve 7-8 yılda bir düşük maliyetlerle değiştirilme şansım olduğunu öğrendim. Kurulumu süreside 2-4 hafta gibi betonarme havuzlara oranla çok daha kısa süredeydi.

Birkaç firmayla görüştüm ancak en açıklayıcı ve işinde iyi olan Sermed Havuz’du. Bu yüzden havuz yapımı konusunda Sermed Havuz’a güvendim. Bahçemi onlara emanet ettim.

Bahçemize en uygun olacak havuzu beraber seçtik. Yaklaşımları ve doğru yönlendirmeleri prefabrik havuz yapımı konusunda uzman olduklarını kanıtlar nitelikteydi. İyi ki de Sermed Havuz’a güvenmişim ortaya bütçemi de yormayan çok güzel bir iş çıktı. Buna en çok sevinen tabi ki çocuklarım oldu.

3 yıldır bahçemizde bir havuzla yaşıyoruz ve daha önce yaptırmadığımıza pişman oluyoruz. Yazı iple çeken sadece çocuklarım olmuyor. Biz de eşimle bir an önce yaz gelsin ve ailecek havuzun tadını çıkaralım diye gün sayıyoruz.

3,5 x 7 x 1,50 EBATLARINDA FİPLUS PREFABRİK PANEL HAVUZ

ARAS KULE

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !