Havuz Bakımı Fiyatları Ne Kadar?

28 September 2021 Yayımlayan : Sermedhavuz
Havuz Bakımı Fiyatları Ne Kadar?

Havuz yaptırmak kişiler için en önemli adım olarak görülse de havuz bakımı en az yapımı kadar önemli olmaktadır. Havuzun içerisinde bakteri oluşumuna müsait nemli ve sulu bir ortam bulunduğundan özellikle bakımlar sürekli olarak yaptırılmalıdır. Aksi takdirde koku, görüntü açısından istenmeyen sonuçlar ortaya çıkabilir. Tüm bunların yanı sıra sağlığı ciddi anlamda etkileyen bir durum söz konusu olacaktır.

Havuz bakımı havuz içerisindeki suyun kalitesini arttırmak amacıyla yapılır. Ancak sadece bununla da sınırlı kalmayacaktır. Havuz duvarlarının ya da varsa kullanılan havuz suyu sağlayan motoru için bakımlar gerçekleştirilmelidir. Prefabrik havuz dahil tüm modellerde genel bir kontrolün, bakımın yapılması havuzunuzu daha uzun ömürlü kullanmanızı sağlayacaktır. Böylece herhangi bir şekilde tekrar havuz yapımı başvurusunda bulunmazsınız.

Havuz firmaları tarafından sunulan havuz bakımları belirli periyotlarla sağlanmaktadır. Firmanın havuz bakımı takvimi ya da havuz sahibi kişilerin isteğine göre bakım aralıkları değişiklik göstermektedir.  Her ay havuz bakımını yaptırmayı tercih edenler olduğu gibi 3 ayda bir yaptıranlarda mevcuttur. Firma olarak 2-3 haftada bir bakımların yaptırılmasını öneriyoruz. Çünkü suyun içinde bakteri oluşumu sandığınızdan daha hızlı gerçekleşmektedir.

2021 Havuz Bakımı Ücretleri

Firma olarak sadece prefabrik havuz yapımı değil aynı zamanda bakım hizmeti veriyoruz. Firmamız tarafından havuza dair tüm ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Üstelik kısa sürede sağlanan dönüşlerimiz sayesinde aksama olmadan havuz bakımı yaptırabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ise telefon numaramızdan bize ulaşarak gerekli randevuyu oluşturmak olacaktır.

Prefabrik Havuz bakımı fiyatları merak edilen bir konuyu oluşturmaktadır. Bakım ücretleri yapıldığı döneme göre farklılık gösterebilmektedir. Bakım esnasında kullanılan malzeme yoğunluğu, havuzun boyutu ve en önemlisi bakım olarak istediğiniz işlemler önem kazanmaktadır. Genel bir hijyenik havuz olması adına temizlik istiyorsanız uygun fiyatlarla karşılaşırsınız. Sadece bu da değil havuzda bulunan motor sistemleri ve diğer konularda da bakımlar oldukça önemlidir. Havuzda yer alan suyun tuz, klor dengesini oluşturmak adına sürekli olarak bu motorların bakıma ihtiyacı vardır. Doğru kullanım göstermeyen araçlar zamanla havuzunuza zarar verecek bir konuma gelebilir. Havuz bakımı kapsamında bu gibi işlemlerinizi de kısa sürede hallediyoruz.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !