Dilediğiniz Şekil ve Ebatlarda Havuz Yapımı

04 July 2021 Yayımlayan : Sermedhavuz
Dilediğiniz Şekil ve Ebatlarda Havuz Yapımı

Sermed Havuz olarak, hayallerinizdeki havuza kavuşmanızın garantisini vermekteyiz. Aklınızdaki tasarımı bizimle paylaşabilir, profesyonel ekibimiz tarafından en kısa sürede hayallerinize kavuşabilirsiniz. Havuz yapımı konusunda sektöründe lider bir konumda olan firmamız, 16 yıldır profesyonel bir şekilde hizmet vermektedir. Evinizin bahçesinde geniş bir alana sahip olmanız gerekmiyor. Dilediğiniz şekil ve ebatlarda havuz kurulumu yapmakta, projelerimizi talepleriniz doğrultusunda hazırlamaktayız.

Web sitemiz üzerinden kurulumunu yaptığımız farklı havuz modelleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu sektörde uzun yıllardan beri süregelen bir donanıma ve tecrübeye sahibiz. 16 yıllık hizmetlerimiz boyunca 6 binden fazla uygulama yaparak pek çok insanı hayallerindeki havuz tasarımına kavuşturmuş bulunmaktayız. Dilerseniz sıfırdan havuz yapımı, dilerseniz hali hazırda mevcut havuzunuzun tadilatını yaptırabilirsiniz.

Firmamız bünyesinde toplu havuz projeleri, özel tasarım havuzlar, ticari, eğitim, yaşam ve sağlık havuzları yapmaktayız. İhtiyaç duyduğunuz alana göre profesyonel ve hızlı bir şekilde havuz kurulumunuzu yapmaktayız. Yine ihtiyaçlarınız doğrultusunda değişiklik gösteren havuz ebatları ve şekli konusunda da kusursuz destek sağlamaktayız.

1 Haftada Hayallerinizdeki Havuza Kavuşturan Havuz Firması

Prefabrik havuz yapımı süremiz 7 gündür. Havuzunuzun yapımı için inşaat beklemek zorunda kalmayarak, 7 gün içerisinde kullanmaya başlayabilirsiniz. Prefabrik olan havuzlarımız betonarme havuzlara kıyasla, hem hijyen bakımından hem de süre bakımından daha avantajlı olmaktadır. Ayrıca betonarme havuzlara harcayacağınız masrafın hemen hemen yarı fiyatına havuz sahibi olabilir, ekonomik anlamda da rahatlık duyabilirsiniz.

Kurulduğumuz günden bu yana müşteri memnuniyeti ilkemiz doğrultusunda çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz. Bu açıdan müşterilerimizden şimdiye kadar hiçbir olumsuz geri dönüş almamanın gururunu yaşamaktayız. Türkiye’nin her noktasına hizmet vermekteyiz. Ayrıca havuz yapım fiyatları konusunda da cep yakmayan, düşük maliyetli ödeme seçenekleri sunmaktayız.

Kullanmış olduğumuz malzemelerimiz uluslararası standartlara uygun ve çevre dostu malzemelerdir. Hiçbir şekilde çatlama, sızıntı, deforme durumları ile karşı karşıya kalmayacağınızın garantisini vermekteyiz. Çok büyük bir alana ihtiyaç duymadan, mevcut alanınızı şık bir havuzla değerlendirebilir, hayallerinizi gerçekleştirmenin tadına varabilirsiniz. Ya da mevcut havuzunuzun tadilat ve bakımını yaptırarak ömrünü uzatabilir, daha uzun yıllar havuzunuzun keyfini çıkarabilirsiniz.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !