Düşük Maliyetli Prefabrik Havuz Yapımı

14 July 2021 Yayımlayan : Sermedhavuz
Düşük Maliyetli Prefabrik Havuz Yapımı

Prefabrik havuz son yılların en fazla tercih edilen ve memnun kalınan havuzudur. Betonarme havuzların aksine pek çok avantajı olmakla beraber hızlı kurulumu sayesinde de oldukça gözde bir hal almıştır. Avrupa’da uzun yıllardır tercih edilen ve ülkemizde de son yıllarda farkı anlaşılmaya başlayan prefabrik havuzların düşük maliyetli olması da artı özelliklerindendir.

Firmamız 16 yıldır edindiği tecrübelerin ışığında, prefabrik havuz yapımı alanında son derece donanımlıdır. Müşteri memnuniyetini esas alarak yürüttüğümüz çalışmalarımızda % 100 memnuniyet ve olumlu geri dönüşlerin gururunu yaşamaktayız. İhtiyaçlarınız doğrultusunda en sağlıklı projeleri hazırlayarak talepleriniz doğrultusunda hızlı bir şekilde çalışmalara başlamaktayız.

Evine, yazlığına havuz yaptırmak isteyen pek çok insan uçuk fiyatlar ödeyeceğini düşünerek hayallerinden vazgeçmektedir. Sermed Havuz olarak, hayallerinizi yaşatmayı vazife edinmekte ve cep yakmayan düşük maliyetlerle hayallerinize kavuşmanızı sağlamaktayız. Yeterli alanınızın olmadığını düşünüyorsanız, ihtiyacınıza en uygun şekil ve ebatlarda havuz inşa ettiğimizi belirtmek isteriz. Üstelik kurulum sonrası havuz bakımı konusunda da profesyonel hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

En Uygun Prefabrik Havuz Fiyatları

Yıllardır bilinen ve fazlaca kullanılan betonarme havuzların yapım maliyeti Prefabrik havuzlara kıyasla çok daha masraflıdır. Masraflı olmasının yanı sıra, temizlik ve bakımı açısından da bir o kadar zahmetlidir. Sermed Havuz tarafından yapılacak olan prefabrik havuzlarınız için çok daha düşük fiyatlar ödeyebilirsiniz. Kişisel zevkinize göre tercih edebileceğiniz çeşitli havuz modelleri bulunmaktadır. Havuzun ebat ve modeline göre değişecek uygun fiyatlandırma seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Firmamızla anlaşmanızın ardından bir an önce projeyi oluşturarak, talepleriniz doğrultusunda havuzunun kurulumunu yapmaktayız. 7-10 gün aralığında kullanıma hazır havuzunuzun tadını çıkarabilirsiniz. Kullanmakta olduğumuz kaplama ve inşa malzemelerimiz uluslararası kalite standartlarına uygun ve çevre dostudur. Fiyat kalite performansı açısından düşünüldüğünde ise profesyonel bir hizmet alacağınızın garantisini vermekteyiz.

Türkiye’nin her noktasına hizmetlerimizi ulaştırmaktayız. Firmamızla iletişime geçtikten sonra hangi şehirde oturduğunuzu söylemeniz yeterli olacaktır. Alanında uzman ve deneyimli personellerimiz, hızlı bir şekilde projeyi hazırlayacak ve bir an önce çalışmalara başlayacaktır. Sitemiz üzerinden havuz tasarımlarımızı inceleyebilir, hizmet ve fiyat konusunda detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !