En İyi Havuz Firmaları

22 October 2020 Yayımlayan : Sermedhavuz
En İyi Havuz Firmaları

Evde kaldığımız bu pandemi dönemlerinde havuza olan ihtiyaç da ortaya çıkmakta. Farklı özelliklere sahip olan havuzlarla hem eğlenmek hem de serinlemek son derece kolay oluyor. Uygun alanı bulunan ve havuz yaptırmak isteyen kişilerin bu konuda profesyonel olan işletmelerle çalışması her daim en akıllıca yol olacaktır. İstanbul havuz yapımı alanında piyasanın en iyileri içinde yer alan Sermed Havuz Firması, beklentileri tam olarak karşılıyor.

En İyi Havuz Firmaları
En İyi Havuz Firmaları

En İyi Havuz Yapımı Şirketi Garanti Veriyor mu?

En kaliteli havuz yapım firması olarak garanti verme konusunda hiçbir sıkıntımız yok. Çünkü en iyi malzemeyi kullanmaktayız. Üstelik sahip olduğumuz kadro bu konuda deneyimli. 10 yıllı bir garanti süresi mevcut. Bunun yanı sıra havuzu teslim etmemizin hemen ardından sizinle olan iletişimimizi koparmıyoruz.

Her Daim Teknik Destek Var mı?

İstanbul havuz yapımı firmaları her daim teknik destek vermek zorundadır. Çünkü zaman zaman müşterilerin havuz sistemlerine dair merak ettiği birtakım konular olabilir. Bunların çok kısa bir zaman dilimi içinde cevaplandırılması gerekir. Tek bir arama ile bu hususta bilgi sahibi olunabilir.

Kullanılan Teknoloji Hangisi?

Kaliteli havuz firmaları teknoloji kullanımı konusunda her daim en son sistemler üzerinden hareket ederler. Bu noktada fiplus panel havuz öne çıkar. Türk mühendislerinin son derece başarılı bir biçimde geliştirmiş olduğu bir sistemdir. Özellikle yerli malzemenin kullanılmış olması fiyatı da aşağıya çeker. Çelik olduğu için çok uzun yıllar boyunca tercih edilmesinin önünde hiçbir engel yoktur. Bunun yanı sıra panel yapısı özel malzemelerin karışımından oluşur. Bunların içinde proses, çimento, silis kumu öne çıkar. Fırınlanmasının ardından kullanıma hazırdır. Pas, mikrop gibi durumlar hiçbir şekilde öne çıkmaz.

Sızdırma Söz Konusu Değil

Yüzde yüz sızdırmama garantisini firma olarak vermekteyiz. Bunun nedeni ise kullanmış olduğumuz liner kaplama yapısı. Son derece özel olan bir PVC kaplama üzerinden havuzun iç kısmı kapatılır. Hata payı yoktur. Yırtılmaz ve aynı zamanda en şiddetli depreme karşı bile dayanıklıdır. Bundan dolayı beklentileri tam olarak karşılar.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !