Prefabrik Havuz Kullananlar Memnun Mu?

12 October 2020 Yayımlayan : Sermedhavuz
Prefabrik Havuz Kullananlar Memnun Mu?

Prefabrik havuz öncelikle Avrupa’da kullanılmaya başlamış ve bugün en çok tercih edilen havuz modelleri arasında yer almaya başlamıştır. Gelişmiş havuz teknolojileri Sermed Havuz Firması tarafından ülkemizde de kullanılmaya başlanmıştır. Prefabrik havuzda öncü firma olarak havuz sahibi olmanız için uygun fiyatlı olan bu havuz modellerini 7 gün içerisinde tamamlıyoruz. Garanti verdiğimiz havuz modellerimiz için bugüne kadar herhangi bir şikayet almadığımız gibi müşterilerimizin memnun olduğunu söylememiz mümkündür.

Prefabrik Havuz Kullananlar Memnun Mu?
Prefabrik Havuz Kullananlar Memnun Mu?

Prefabrik Havuz Kullanımı Kolay Mı?

Prefabrik havuz modelleri fabrikada özel tasarımlarla hazırlanır ve istediğiniz alanda kullanmanıza olanak tanır. Pratik bir şekilde hazırlanan havuzların yapımında kaliteli malzemeler seçilir. Havuz kullanımı için uzun süre beklemenize gerek yoktur. Havuz yapımı sadece 7 gün içerisinde tamamlanır ve saha çalışmaları ardından havuzu hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Prefabrik havuzlarda periyodik havuz bakımı gerekmediği için havuzu her zaman kullanma şansınız vardır. Aynı zamanda haftalık rutin bakımlar dışında ekstra bakım yapmanız gerekmez. Böylece haftada sadece bir saat ayırarak kolaylıkla bakım yapabilirsiniz.

Prefabrik Havuz Bakımı Zor Mu?

Prefabrik havuz bakımı havuz yaptırmadan önce dikkat edilen ve maliyetleri hesaba katılan unsurlardan biridir. Firmamız havuz tasarımlarında doğru filtre sistemleri kullanılır. Böylece havuz suyu daima berrak kalır. Havuzda bakteri ve yosun oluşmaması için liner kaplama kullanılır. Havuz bakımı için yosun önleyici, Berraklaştırıcı gibi kimyasal maddeler satın almanız gerekmez. Havuz bakımında klor seviyesini ve Ph değerini dikkate alarak haftada bir gün bakım yapabilirsiniz. 1 saat kadar zaman ayırmanız haftalık bakım için yeterli olacaktır. Havuz bakımı kolay olduğu gibi havuz bakım maliyetleri de düşüktür.

Prefabrik Havuz Kullanmanın Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Prefabrik havuz sahibi olmak için avantajlar sunduğu gibi havuz kullanımı da kolaydır. Firmamız tarafından yapılan havuzların kaplamaları gözeneksiz olduğu için havuzda yosun oluşmaz. Anti-bakteriyel liner kaplama kullanılması havuzun zararlı kimyasallardan arınmasına yardımcı olur. Yüzey sıyırıcı ve taşırma sistemleri doğru şekilde uygulanacağı için havuz suyu her zaman berrak ve temiz kalır. Havuz bakımı kolay ve maliyetleri düşüktür.

Sermed Havuz Firması, havuz sektöründe bir ilki gerçekleştirmekte ve modern online satış sistemine geçerek hem havuz hem de havuz aksesuarları ürünlerinde online satış hizmeti sunmaktadır.

Profesyonel ve konusunda deneyimli ekibi sayesinde havuz ekipmanlarınızı kaliteli ve güvenilir şekilde online alabilirken, aynı zamanda prefabrik havuz seçiminde size yardımcı olmaktadır.

Uzman ekibimize ulaşmak için 0850 495 02 00 / 0532 111 73 73 numaralı hatlarımızdan ulaşabilir ya da info@sermedhavuz.com adresimizden e-posta yoluyla da uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !