Evde Kalmak için Nedeniniz Var

09 December 2020 Yayımlayan : Sermedhavuz
Evde Kalmak için Nedeniniz Var

Evde Kalmak için Nedeniniz Var

Evde Kalmak için Nedeniniz Var

Bildiğiniz gibi küresel çaptaki koronavirüs salgını da devam ediyor.

Covid-19, insanlar arasında oldukça hızlı yayılabilen bir virüs. Bu nedenle insanlarla sosyal mesafenizi korumanız hem kendiniz hem de başkaları açısından oldukça önemli. İnsanlar arasındaki etkileşimi en aza indirmek için birkaç aydır uygulanan evde kalma önlemleri salgın döneminin sağlıklı olarak atlatılması için oldukça elzem.

Evde geçirilen zaman arttıkça haliyle evde yapılabilecek boş zaman aktiviteleri de daha çok değerlendirilir hale geldi. Bu süreçte, havuzunuz evde kalmak için nedeniniz olabilir.

Salgın Döneminde Havuz Kullanmak Güvenli Midir?

Virüsten korunmak için aldığınız sıkı önlemler havuzunuz için de geçerli. Sermed Havuz Firması bünyesinde sunduğumuz prefabrik havuz sistemleri, havuz etrafındaki ANTİ-FAOULING P.V.C Püskürtme katmanı sayesinde havuz içerisinde yaşayabilecek mikro organizmaları engeller.

Ayrıca, prefabrik havuzlarımızın kaplamasında kullandığımız özel vinil nitelikli Liner kaplamalar, anti bakteriyel yapısıyla yüzeyinde mantar ve bakteri üremesini engeller.

Havuzunuzun sanitasyonunu otomatik tuz/pH cihazları aracılığıyla doğal olarak sağlayabilirsiniz. Yüzme havuzlarının sterilize edilmesi için genellikle klor kullanılmaktadır. Ancak keskin kimyasal yapısı nedeniyle klor hem ciltte hassasiyete neden olur hem de rahatsız edici bir koku yayar.

Otomatik tuz/pH cihazları sayesinde, havuz suyunuzun dezenfeksiyonunu zahmetsizce gerçekleştirebilirsiniz. Bu cihazlar, tuzun içerisindeki klorürü aktif klora dönüştürerek doğal dezenfektan işlevi görür. Tuzlu su klorlama yöntemi hem doğal hem de sağlıklı bir sanitasyondur.

Sermed Havuz olarak, sizlere olabildiğince sağlıklı havuz sistemleri sunuyoruz. Bu nedenle, havuzlarımızı güvenle kullanabilirsiniz. Tabi, yine sosyal mesafeye dikkat ederek ve havuzu kullanan kişi sayısını sınırlayarak siz de önlemlerinizi almalısınız.

Bu Yazı Evde Geçirebilirsiniz

Pandemi sürecinde normalleşme süreci başladıktan sonra, tatil alternatiflerinizi değerlendirmeye başlamış olabilirsiniz. Ancak, kendinizi ve sevdiklerinizi tehlikeye sokmamak adına bu yaz tatilinizi kendi havuzunuzun kenarında yapabilirsiniz.

Sermed Havuz, Liner kaplamalı şık prefabrik havuzlarıyla göze hitap eder. Anti bakteriyel dokusuyla mikro organizmaların yaşam alanlarını yok ederek güvenli bir havuz deneyimi sunan Liner kaplama sistemleri su desenli ve mozaik başta olmak üzere birçok desen çeşidimiz bulunuyor.

Hemen Bir Havuzunuz Olabilir: Prefabrik Havuz

Sermed Havuz Firması, Türkiye’nin her noktasına birkaç gün gibi kısa bir süre içerisinde prefabrik havuz teslimatı ve kurulumu gerçekleştiren bir firmadır. Eğer yazı evde geçirmek istiyorsanız, bahçenizde şık bir havuz detayı, hem eğlenceli zamanlar geçirerek hayat kalitenizin yükselmesine hem de uzun vadede eviniz için değerli bir yatırıma dönüşecektir. Ayrıca içinde bulunduğumuz dönem için de güzel bir fırsat.

Sermed Havuz bünyesinde sizin ve bahçenizin ihtiyaçlarına özel prefabrik havuzlar yapıyoruz. Havuzları üretirken yaşadığınız bölgenin doğal afet potansiyelini de göz önünde bulunarak güvenilir havuz kurulumu gerçekleştiriyoruz.

Tatile çıkmak yerine bahçenize bir havuz yapımı düşüncenizi havuzun bakımını nasıl yapacağınız kaygısıyla erteliyor olabilirsiniz. Sermed Havuz Firması bünyesinde sunduğumuz havuzların bakımı oldukça kolaydır. İyi tasarlanmış prefabrik havuzlarımızda doğru filtrasyon sistemi ve çevre düzenlemesiyle, haftada 1 saat kadar kısa bir süre içerinde havuz bakımını tamamlayabilirsiniz. Ayrıca havuz bakım maliyetleri de sandığınız kadar yüksek değildir. Ortalama 50 m2 hacminde bir havuzunuz varsa, kullandığınız dönemde tüm giderleri aylık 150 TL civarında olacaktır.

Ayrıca, havuzu sürekli yeni suyla doldurmanıza gerek yoktur. Skimmerli (satıhtan emişli) havuzlarımız sayesinde doğrudan filtreleme işlemiyle havuz suyunun hijyen seviyesini koruyabilirsiniz.

Yaz tatiliniz için sağlığınızı tehlikeye atmak istemiyorsanız, evde kalarak tatilinizi yapabilirsiniz. Havuzlarımızla ilgili bilgi almak için bize ulaşın.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !