Havuz İşlemleri İçin Havuz Firması Arama Serüveni

23 July 2022 Yayımlayan : Sermedhavuz
Havuz İşlemleri İçin Havuz Firması Arama Serüveni

Sermed havuz firması olarak bizlerle çalışan her müşterimizin memnun kalabilmesi için özellikle müşterilerimizin isteklerini en uygun fiyatlar eşliğinde gerçekleştirmek için elimizden geleni yapmaktayız. Cem bey de tüm isteklerini gerçekleştirecek bir firma arayışında iken yapmış olduğumuz referans havuzları çok beğendiğinden dolayı bizlerle irtibata geçmiş.

Özellikle havuz modelleri üzerinden web sitemizi inceleyen Cem Bey ayrıca örnek katalog talebinde de bulunarak bir model seçmek istediğini dile getirdi. Bizler de kendisine örnek modellerimizi göstererek en çok beğendiği model hakkında bilgilendirme yaptık. Seçmiş olduğu prefabrik havuz yapımı için hemen işlemlere başlayarak fabrikamızda üretimi başlattık.

Bu işlemlerin yanı sıra Cem Beye ayrıca liner kaplama ürünler hakkında bilgi vererek havuz sağlığını ve havuzu kullanan kişilerin sağlıklarını nasıl koruma altına aldığının bilgisini verdik. Ayrıca bu kaplama sayesinde devamlı seramik kaplamalarla uğraşmaması gerektiğini havuz bakımı işlemlerinin de bu kaplamalar sayesinde daha kolay ilerlediğini söyledik. Esneyebilir özelliği sayesinde en ufak hasarda tamir edilebilirlik özelliği de insanlar tarafından daha ilgi çekici karşılandığını ilettik.

Kendisi seramik taşlar yerine liner kaplamalar seçmeye karar verdiğini söyledi. Bizler de hemen liner örneklerini kendilerine göstererek beğendiği liner ürünü hazırladık.  Ertesi gün havuz firması olarak Cem Beyin evine ustalarımızı göndererek prefabrik havuz yapımı işlemlerine başladık. Konumlandırılacak alan belli olduktan sonra gelen prefabrik havuzu hemen konumlandırma işlemlerine ve teçhizat işlemlerine başladık.

Tüm işlemler bittikten sonra kaplama yapılarak havuzun son kontrollerini gerçekleştirdik. Cem Bey havuz firması olarak bizlerden memnun kaldığını referans resimlerde olduğu gibi kaliteli bir işçilikle güzel bir havuz teslim ettiğimizi ileterek bizlere teşekkür etti. Biz de Cem Beye teşekkür ederek ailesi ile güzel zamanlar geçirmesini diledik.

Sizler de havuz firması arayışlarında iseniz ve prefabrik havuz fiyatları nedir diye araştırıyor iseniz mutlaka Sermed havuz firması olarak bizlerle görüşebilir ve evinize en uygun havuz modelini yaptırabilirsiniz. Dilerseniz seçtiğiniz modeli ve havuz ölçülerini bizlere ileterek prefabrik havuzunuzun ne kadar tutacağınızı öğrenebilirsiniz.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !