Prefabrik Havuz Yaptıran Efe Beyin Firmamız Hakkındaki Düşünceleri

03 August 2022 Yayımlayan : Sermedhavuz
Prefabrik Havuz Yaptıran Efe Beyin Firmamız Hakkındaki Düşünceleri

Prefabrik havuz yapımı için sık tercih edilen firmamıza Efe beyin nasıl ulaştığını ve bizlerle olan deneyimini sizlere aktarmak istiyoruz bugün. Efe bey uzun yıllardır evinin bahçesine bir havuz yaptırmak istediğini ancak fazla maliyet gerektirdiği için uzun zamandır bu işlemi ertelediğini anlattı bizlere. Ancak hazır havuz işlemleri hakkında arkadaşlarından bilgi aldıktan, uygun fiyatlar eşliğinde yapıldığını öğrendikten sonra hem firma arayışına girdiğini hem de bu havuzların tüm özelliklerini araştırdığını aktardı.

Prefabrik havuz avantajlarını öğrenen Efe Bey, evine bu havuzu yaptırmaya karar vererek iyi bir firma arayışına girmiş. Bizim sitemizin adını birkaç arkadaşından duyduktan sonra yaptığımız işlemleri inceleyen Efe Bey, havuzlarımızın gayet iyi gözüktüğünü düşünerek bizleri aramış. Bizlerle irtibata geçen Efe beye hazır havuz ve prefabrik havuz yapımı hakkında gerekli tüm bilgileri kendisine aktardık. Daha önceden yapmış olduğumuz referanslarımızı da kendisine aktararak ürün yapımında kullandığımız malzemelerin özelliklerinden bahsettik.

Efe bey tüm verdiğimiz bilgilerden memnun kalarak havuz modelleri hakkında seçeneğinin olup olmadığını sordu. Biz de kendisine tüm havuz modellerimizi göstererek istediği havuzu 7 iş günü içerisinde evine kurabileceğimizi ve hemen kullanabileceğini anlattık. Efe beyin beğendiği model hızlı bir şekilde fabrikamıza bildirilerek havuz yapımı işlemine başladık.

Ustalarımızda Efe beyin evinde havuzun konumlandırılacağı yeri belirleyerek kazı çalışmalarına başladılar. Ardından Efe beyin beğendiği model havuz getirilerek konumlandırılma işlemi tamamlandı. Ayrıca Efe Bey, havuzunun daha sağlıklı olabilmesi ve güzel gözükmesi için liner kaplama işlemini de yapmamızı rica etti. Tüm işlemler bittikten sonra havuzun son kontrolleri yapılarak Efe Bey ve ailesine havuzları teslim edildi. Efe bey çok memnun kaldığını dile getirerek bizlere teşekkür etti. Sizler de artık hızlı ve kolay bir şekilde havuz sahibi olmak istiyor iseniz hemen web sitemizde bulunan irtibat numaralarımız üzerinden bizleri arayarak prefabrik havuz yapımı hakkında detaylı bilgi alabilir ve prefabrik havuz fiyatları hakkında ön bilgi sahibi olabilirsiniz.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !