Havuz Yapımın da İpuçları

24 September 2020 Yayımlayan : Sermedhavuz
Havuz Yapımın da İpuçları

Siz Hayal Edin Biz Yapalım ; Havuz Yapımın da İpuçları

Evde özel bir havuz ortamı oluşturmak ister misiniz? Özel bir havuz ortamı, hayal ettiğiniz her şeyi kendi arka bahçenizde size verecektir.

Havuz Yapımın da İpuçları
Havuz Yapımın da İpuçları

Eğlenmek için çarpıcı bir yer, çocuklar için eğlenceli ve heyecan verici bir açık alan, formda ve motive kalmak için bir egzersiz ortamı ve günlük stresinizden bir huzur ve kaçış yeri oluşturabilirsiniz.

Yılın her günü aileniz ve arkadaşlarınızla eğlenmek için özel bir arka bahçe alanıyla kendinizi ödüllendirin! Arka bahçe alanınızı gerçekten özel kılan faktörlere bir göz atalım.

Özel Havuz Yapımı nın 4 Temel Özelliği

Özel bir havuz yapımı için ne gerekir? 3 farklı havuz profesyoneline sorarsanız, muhtemelen 3 farklı yanıt alırsınız. Ama muhtemelen cevaplarında bazı ortak konular olacaktır.
Çoğu havuz üreticisi özel bir havuz ortamının 4 temel özelliği olduğunu kabul eder:

  1. İyi tasarlanmış ve çevresine entegre edilmiştir.
  2. Teknolojik olarak gelişmiş ekipmana sahiptir.
  3. Güzel malzemelerden yapılmıştır.
  4. Olağanüstü işçilik sergiler.

Hayalinizdeki Havuzu Hayal Edin

Özel bir havuz yapımı için 4 temel özelliğin birleştirilmesi, ailenize mutluluk veren güzel ve kaliteli bir havuz ile sonuçlanacaktır. Özel bir havuz ortamı, ailenizin kendi bahçenizde egzersiz yapması, eğlendirmesi, rahatlaması ve oynaması için geniş fırsatlar sağlayacaktır.

Hayalinizdeki havuzu düşündüğünüzde ne hayal ediyorsunuz? Belki sakin bir havuz ve şelale, güneş ve gölgeli güverte alanları veya kendine özgü bir lüks veranda düşünürsünüz. Belki havuz kenarında bir sinema salonu, açık hava mutfağı ve yer altı trambolini hayal ediyorsunuz. Fikirlerinizi harekete geçirme zamanı!

İlham almak için Sermed Havuz Firması nı adresini ziyaret edin. Bütçenizi planlayın, muhteşem havuzların ilham verici bir fotoğraf galerisini görüntüleyin ve sanal rüya havuzu aracıyla kendi havuzunuzu görselleştirin.

Olması Gereken Özelliklerin Bir Listesini Yapın

Rüya havuzu grup listenizde neler var ve sahip olması gereken özellikler neler? Havuz üreticileriyle toplantı yaparken hazırlanabilmeniz için bir liste yapın.

Listenize şık güneş rafları, arka bahçe otomasyonu ve enerji tasarruflu değişken hızlı pompalar gibi en yeni havuz özelliklerini dâhil etmek isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir içkinin veya yemeğin tadını çıkarabileceğiniz, sıcak bir ateşle sevdiklerinizle rahatlayabileceğiniz ve düşen suyun sakin seslerini dinleyebileceğiniz özel bir havuz kenarı ortamı dâhil etmek isteyebilirsiniz.

Şimdi de sorularınızı not alın. Başlamak için, arka bahçelerine havuz ekleyen ailelerin sorduğu bazı yaygın sorular vardır.

Ne tür bir havuz inşa etmeliyiz ve ne kadar büyük olmalı? Havuzun maliyeti nedir? Bahçemde nerede bulunmalı? Güzel manzaralardan nasıl yararlanabiliriz veya istenmeyen unsurları nasıl gizleyebiliriz? Hangi şekil olmalı? Aydınlatma, entegre kaplıcalar, su özellikleri ve otomasyon gibi ekstra özellikler nelerdir? Havuz tasarlama süreci nedir? İnşa etmek için nasıl izin ve onay alabiliriz? Geleneksel klor sanitizasyonu veya tuz klorlaması ile gitmeli miyiz? Enerjiden nasıl tasarruf edebiliriz?

Harika fikirler ve ilham almak için www.sermedhavuz.com adresini ziyaret edin. Bütçenizi planlamaya, muhteşem havuzları görüntülemeye ve kendi havuzunuzu görselleştirmeye başlayabilirsiniz.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !
EnglishRussianTurkish