Sermed Havuz ile Havuzlu Villanızı Güzelleştirin

10 September 2020 Yayımlayan : Sermedhavuz
Sermed Havuz ile Havuzlu Villanızı Güzelleştirin

Sermed Havuz havuzlu villalar için muhteşem güzellikte ürünler üretmektedir. Bunların bazılarından kısaca bahsedelim.

Sermed Havuz ile Havuzlu Villanızı Güzelleştirin
Sermed Havuz ile Havuzlu Villanızı Güzelleştirin

Jet Stream: Diğer adı ile sonsuz yüzme havuzu genellikle yüzme sporu ile uğraşanlar telefonuma tercih edilmektedir. Sonsuz yüzme havuzu ile yüzme egzersizini istediğiniz zaman villanızda yapabilirsiniz. Yüksek kapasiteli su kalitesi sistemi sayesinde daima temiz ve sağlıklı olacaktır. Çok fazla temizleme ve bakım gerektirmez.

Havuz duvarlarında su jetleri bulunur. Su renkleri sayesinde egzersiziniz bittikten sonra jakuzi keyfi yaşayabilirsiniz. Jetlerden çıkan su kaslarınızı rahatlatır ve spor sonrası oluşabilecek problemleri minimuma indirir.

Su sıcaklığı ve akıntı hızı ayarlanabilir.

Paslanmaz su perdesi: Paslanmaz su perdesi en muhteşem havuzlu villa projeleri için vazgeçilmez bir unsurdur. Villanızı daha lüks ve daha gösterişli yapacak olan bu havuz aksesuarları paslanmaz çelikten yapılmaktadır. Yapay bir şelale görünümü yaratan paslanmaz su perdesi şırıl şırıl akan suyun sesi ile sakinleştirici ve dinlendirici bir ortam sağlar. Temizlemesini doğru ürünlerle ve doğru şekilde yaptığınız sürece yıllarca parlaklığını kaybetmeden kullanılabilir. Bu paslanmaz su perdesinin lüks villalar için vazgeçilmez olacağını söyleyebiliriz.

Su kaydırağı ve tramplen: Tramplen ve su kaydırağı lüks villanızın daha lüks görünmesini sağlayacaktır. Özellikle çocuklu aileler için su kaydırağı vazgeçilmez bir havuz aksesuarı olmalıdır. İkisi de polyester malzemelerden yapılan bu ürünler ile villanızda bir aqua park ortamı oluşturabilirsiniz.

Tramplen kaymaz malzemeden yapılmıştır. Atlama noktasında da kaymayı önleyici bir şerit bulunmaktadır.

Su kaydırağı kalmayı kolaylaştırıcı su bağlantısı bulundurur.

Havuzlu Villalar İçin Neden Sermed Havuz?

Eğer havuzlu villanızı muhteşem hale getirmek istiyorsanız Sermed Havuz Firması sizin için en doğru tercih olacaktır. Prefabrik havuz ve liner kaplama konusunda bir lider konumunda olan Sermed Havuz Firması sizin için her boyutta ve ebatta havuz üretebilmektedir. Sermed havuzlarının çoğu fazla bakım ve temizliğe gereksinim duymaz. Dayanıklı malzemeler kullanıldığı için uzun vadede fazla maliyet gerektirmez. Ayrıca Sermed Havuz bünyesinde üretilen çeşitli havuz aksesuarları ile havuzlu villalar mükemmel bir görünüme sahip olabilmektedir. Ürünlerin hepsi karşılaşılabilecek sorunlar ve zorluklar düşünülerek tasarlanmıştır. Bu sebeple villanız için en mükemmel projeye gerçekleştirecek olan kurum Sermed Havuz Firması’dır.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !