Havuzunuzu Bedavaya Isıtıyoruz

07 October 2015 Yayımlayan : Sermedhavuz

1. Güneş Enerjisi havuz ısıtma harcamalarınızı düşürür veya tamamen ortadan kaldırır.
gunesEnerji fiyatları elektrik, doğal gaz oldukça arttı ve artmaya devam ediyor. Öbür yanda tamamen ücretsiz olan güneş var, güneş enerjisi bu harcamalarınızı düşürür veya tamamen ortadan kaldırır.
Güneş enerjisi ile havuz ısıtma sisteminin ekonomik ömrü yaklaşık 15-20 yıl arasındadır. Bu zaman diliminde diğer ısıtma sistemlerine göre kendi ilk yatırım maliyetini min. 5 kez çıkartır, yani yatırımı yaptıktan 2-3 yıl içinde yatırılan parayı geri kazanmış olursunuz.
Amerika, Kanada, Avrupa’da birçok havuz sahibi, havuz ısıtmalarını güneş ile havuz Isıtma Sistemine çevirmektedir. Diğer ısıtma ekipmanlarını ise yedekte tutmaktadırlar ve özel durumda kullanmaktadırlar.
AKILLI BİR YATIRIM!
2. Güneş Enerjisi havuz mevsiminizi uzatır.
İyi dizayn edilmiş ve kurulmuş Güneş Enerjisi Havuz Isıtma Sistemi havuz mevsiminizi ilkbahardan başlatır ve Sonbaharın sonuna kadar uzatır.
3. Güneş Enerjisi Ekipmanları sağlam ve dayanıklıdır.
Güneş Enerjisi ekipmanları diğer ısıtma cihazlarından daha fazla dayanır. Güneş Enerjisi Panelleri 10 yıl garantilidir ve 15 -20 yıl kullanım ömürleri vardır.
4. Güneş enerjisi Ekipmanları daha az bakıma ihtiyaç duyarlar.
Diğer ısıtma cihazlarına nazaran daha az bakım gerektirirler. Periyodik ve diğer bakım masrafları çok azdır.
5. Güneş Enerjisi Çevreci bir kaynaktır.
Diğer enerji kaynakları doğal gaz, petrol, elektrik enerjisi çevre için zararlıdır. Bunların kullanımı dünyadaki karbondioksit oranın arttırılar ve iklime zarar verirler.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !