Hayallerimdeki Havuzu Yapabilirmisiniz?

13 April 2021 Yayımlayan : Sermedhavuz
Hayal Ettiğim Havuzu Yapabilir Misiniz?

Şimdi Uzanın Ve Rahatlayın, Hayal Ettiğiniz Havuz İle Tatil Keyfini Bahçenizde Yaşayın…

Havuz yapımı hayatımızda artık lüks olmaktan çıktı, insanların covid 19 salgını sonrasında değişen tatil tercihleri ister istemez yaz aylarını evlerimizde geçirme zorunluluğu ile karşı karşıya kalmamıza neden oldu. Sosyal mesafe kuralları, maske kullanımının zorunlu olması gibi bir dizi tedbirin uygulandığı turizm tesislerinden uzaklaşan insanlar bu nedenle tatili evlerine taşıdılar.

Hayal Ettiğim Havuzu Yapabilir Misiniz?

Tatili evinizin bahçesine taşıyan Sermed Havuz Firması olarak istenilen ölçülerde, istediğiniz konuma, istenilen modellerde ve hızlı bir şekilde bahçenize havuzunuzu yapıyoruz size sadece keyfini çıkartmak kalıyor. Sizi kendi bahçenizde serinleten projeleri hayata geçiren Sermed Havuz hizmetlerinde kendinizi sınırlamayın, siz hayal edin biz gerçekleştirelim.

Bahçeme Nasıl Bir Havuz Yaptırabilirim?

Maldiv prefabrik portatif hazır havuz, Hawai prefabrik portatif havuz, Fipool Skimmerli hazır havuz, Fipool taşmalı prefabrik portatif hazır havuz modelleri dışında işyerleri için özel ticari havuz modelleri ile zengin bir seçenek yelpazesi sunuyoruz. Sermed Havuz olarak garantili ve kısa sürede tamamlanan havuzlar ile yazın keyfini, tatilin huzurunu sürekli yaşamanız için bahçenize taşıyoruz. Özel ve konsept havuz projeleri nin yanında hazır projeleri de uygulayan Sermed Havuz olarak üstün standartlardaki güvenceleri sunuyoruz.

Firma Olarak Verdiğiniz Güvenceler Nelerdir?

Ailenize ve bahçenize yakışan bir havuz hayal ediyorsanız

  • Üretim güvencesi
  • Teknoloji güvencesi
  • Proje hizmet güvencesi
  • Enerji tasarrufu güvencesi
  • Yalıtım ile maliyet güvencesi
  • Zaman ve konfor güvencesi
  • Uygulama ve satış güvencesi
  • Müşteri hizmetleri güvencesi ile birçok garanti ve çeşitliği ile birçok havuz seçeneği sunan Sermed Havuzun sunduğu fırsatları değerlendirmelisiniz.

Havuz Beklentilerimi Karşılayabilir Misiniz?

Bahçenizdeki bir havuzdan beklentiniz nedir? Estetik, konfor, sağlamlık, dayanıklılık hangisi sizin önceliğiniz? Sorunun cevabını hepsi olarak veriyorsanız o zaman sizin için doğru adres Sermed Havuz. Yılların tecrübesi, yıllık 5 binin üzerinde ki havuz projesi, işinde ki uzman personeli, hizmetinde ki kalitesi, tahminlerin ötesinde ki hızı, sıfır hatası ve kurumsallığı ile Türkiye’nin alanında ki en iddialı firmasıyız.

Türkiye’nin Nerelerine Hizmet Ediyorsunuz?

Türkiye’nin neresinde yaşadığını bizim için sorun değil siz isteyin biz gelelim ve birkaç gün içinde rüyalarınızı süsleyen ailenizin sabırsızca beklediği size özel havuzunuzu inşa edelim, Sermed Havuz’da havuzu teslim edince hizmet bitmez. Teknik desteklerimize ihtiyaç duyduğunuz her an size bir telefon kadar uzağız.

Havuz Aksesuarlarını Nereden Alabilirim?

Onlarca farklı model havuzun yanı sıra havuz aksesuarı ve havuz için gerekli olan malzemelerinde bulunduğu firmamızda otomatik havuz temizlik robotu, otomatik tuz ve pH cihazı, köşe fiber havuz merdiveni, paslanmaz su perdesi şelale, tramplen, su kaydırağı, jakuzi, elektrikli ısıtıcı, yazlık ve kışlık havuz örtüleri, fiber havuz merdiveni, eşanjörlü ısıtıcı, jet stream (sonsuz yüzme havuzu), standart havuz ekipmanları ve polyester hazır makine dairesi de satılmaktadır.

Havuz Ve Aksesuarlarını Online Alabilir Miyim?

Online satış sistemimiz ile istediğiniz prefabrik havuz aksesuarını adresine gönderiyoruz ayrıca havuz satışını da online olarak gerçekleştirmeniz mümkün. Havuzunuzun yapılması istediğiniz alanın video ya da fotoğrafının gönderilmesi halinde profesyonel ve işinde uzman kadrosu ile kaliteli ve güvenceli bir prefabrik havuz tercihinizde size yardımcı olabiliriz.

Hayallerinizi Yarına Bırakmayın, Bizi Arayın Türkiye’de havuz sektörünün öncü kuruluşlarından olan Sermed Havuz, bir havuz firmasından beklenenlerin üzerinde hizmetler sunuyor, gerek havuz gerekse havuz aksesuarlarında hayallerinizi ertelemeyin, evinizde ailenizin istediği size özel bir havuz hayaliniz varsa yarına bırakmayın, bugün bizi arayın. Unutmayın hayaller ertelenmez. 

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !