Her Bahçeye Uygun Estetik Görünümlü Havuz Modelleri

09 September 2021 Yayımlayan : Sermedhavuz
Her Bahçeye Uygun Estetik Görünümlü Havuz Modelleri

Havuz yapımı ve kullanımının giderek arttığı şu günlerde değerlendirebileceğiniz farklı modeller bulunmaktadır. Havuz modelleri seçerken tamamen hayaliniz, isteğiniz ya da bulunduğunuz alana göre karar verebilirsiniz. Hangi modeli seçerseniz seçin her müşterinin temel isteği ortaya çıkan sonucun en güzel olmasıdır. Özellikle ortama uyum sağlaması müşterilerimizin bizden talep ettiği durumlar arasındadır.

Havuz modelleri yapım esnasında kullanım yönteme göre değişiklik gösterebilmektedir. Betonarme havuz yapımı esnasında klasik havuz görüntüleri bulunmaktaydı. Halbuki giderek artan prefabrik havuz modelleri de bulunuyor. Üstelik daha kolay ve ücretlerin uygun olması da seçilmesinde etkili olmaktadır. Firma olarak sizlere sunduğumuz model katologlarından dilediğinizi seçebilir, bize iletmeniz ile birlikte kullanıma başlayabilirsiniz.

Modellerin farklı olması yapım süresinde herhangi bir farklılık yaratmamaktadır. Seçeceğiniz herhangi bir modelin 10 gün içerisinde yapımı tamamlanmaktadır. Bu sayede bir mağduriyet yaşamanız mümkün değildir. İster keskin hatlar isterseniz oval havuzlardan yana seçiminizi kullanabilirsiniz. Havuz yapımı öncesinde seçimler esnasında da dilerseniz sizlere yardım sunuyoruz. Alana dair bilgi aldıktan sonra bu konuda kesin belirlemeler saptıyoruz.

Liner Kaplama ile Daha Estetik Görünümler Mümkün

Havuz modelleri denildiğinde akla ilk olarak dış tasarımlar gelmektedir. Havuzun oval ya da dikdörtgen şekillerde bulunması elbette model tercihi oluşturur. Ancak havuzunuzu daha önce yaptırdığınızda ve görüntüsünde değişime gitmek istediğiniz de başvurabileceğiniz yöntemler mevcuttur. Görünümü en kolay değiştirebileceğiniz yöntemlerden birisi liner kaplama olmaktadır.

Liner kaplama havuz modellerinin taban ve duvarlarında yapılan bir kaplama türüdür. Genel amacı havuzun hijyenik olmasını sağlamak olsa da farklı amaçlara da hizmet eder. En değerli katkıları arasında havuzun görüntüsünde oluşan değişimdir. Suyun yansıması ile birlikte oluşan havuz değişimi mevcut olur. Böylece daha estetik bir görünümü kolaylıkla elde edebilirsiniz.

Eğer havuz yapımını sonlandırdıysanız ve hatta liner kaplama yaptırdığınız halde çevreyle istediğiniz uyumu sağlayamadıysanız son olarak havuz aksesuarları kullanabilirsiniz. Bu aksesuarlar sadece çevreyle olan bütünlüğü sağlamaz. Aynı zamanda ticari amaçla kullanılan havuzlarınızın daha şık görünmesine sebep olur. Böylece tercih edilme esnasında da önemli bir katkısı mevcut olmaktadır.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !