Her Havuz Modelimizle Güven Ve Seçenek Sunuyoruz

09 March 2021 Yayımlayan : Sermedhavuz
Her Havuz Modelimiz İle Güven Ve Seçenek Sunuyoruz

Havuzlara hız, konfor, hijyen, estetik ve güven kazandıran Sermed havuz olarak kişiye özel konsept havuzlar, prefabrik havuz, fipool panel havuz, liner kaplama ve ticari havuzlar ile güven ve seçenek sunuyoruz. Kendi alanında dünyada lider olan tüm markaları bünyesinde bulunduran Sermed havuz olarak Türkiye’nin neresinde olursa olsun birkaç gün içinde istenen havuz modelini kurmaktayız.

Her Bütçeye Göre Havuz Var Mıdır?

Teknolojik alt yapımız, hızlı servisimiz, kaliteli malzemelerimiz ve şık tasarımlarımız ile her bütçeye uygun havuz modelleri miz seçenek imkanı sağladığı gibi ekonomik olması ile de her evin bahçesinde kurulma şansı sunuyor. Son yıllarda Türkiye’de de dünyada olduğu gibi hızla gelişen liner ismi verilen özel vinil kaplama prefabrik hazır havuz sistemleri paslanmaz inox yapı için kimyasal işleme tabi tutulan çelik plaka sayesinde sağlam portatif havuzdur.

Neden Prefabrik Havuz Tercih Edilmeli?

Seramik havuzlara oranla daha kaliteli daha ekonomik ve iklim şartlarına daha dayanıklı olan Maldiv prefabrik portatif hazır havuzların kenarında ise anti – faoling pvc püskürtme katmanı vardır bu katman mikroorganizmaların havuzda oluşumunu engeller. Standart derinlikleri 0,60 – 1,20 ve 1,50 olan derinliği ile yüzme dışında tüm ailenizin havuz keyfi yaşamasını sağlayan Üstün Alman teknolojisi ürünü Maldiv prefabrik portatif hazır havuz şık görünüme sahip. Özellikle oval formu ile göz dolduran havuz modeli iç kaplaması, anti U.V. yüksek rezistanslı anti fouling 80/100 destek malzemeli liner ile üretilmektedir.

Prefabrik Havuz Beklentileri Karşılar Mı?

Sermed Havuz Firması güvencesinde Alman kalitesi ve mühendisliği ile üretilen Maldiv prefabrik portatif hazır havuzlarda gömme, yarı gömme ve zemin üstü olmak üzere 3 değişik kurulum düzeni ile birlikte 15 metreden 200 metreye kadar çıkan boyutları vardır. Bu özellikleri ile Maldiv çelik havuzlar tüm beklentilere ve isteklere cevap verirler. 4 farklı işleme tabi tutulan 0,8 mm kalınlığında ki özel alaşımlı çelikten üretilen havuz yan duvarları ısıya, neme, korozyona, su basıncına betona göre daha dayanıklıdır.

Maldiv Prefabrik Portatif Hazır Havuz Nasıl Temizlenir?

Anti bakteriyel özelliği ile kir ve leke tutmayan, mantar ile bakteri oluşumunu engelleyen ve yüzde yüz sızdırmazlık garantisi veren esnek yapılı liner kaplama sistemine sahip olan Maldiv prefabrik portatif hazır havuz ülkenin her bölgesinde her iklim şartında uygulanabilir. Maldiv prefabrik portatif hazır havuzun temizliğinde dünya genelinde kullanılan kum filitrasyon sistemi uygulanır, sistemdeki temizleme işleminin işleyişini şu şekilde anlatmak mümkün; su kum tankının içerisine alınır, buradaki quartz kumdan geçirilir, su içinde ki 20 mikrona kadar olan partiküller tutularak tanktan havuza temiz su çıkışı sağlanır.

Maldiv Prefabrik Portatif Hazır Havuzların Garantisi Var Mıdır?

Maldiv prefabrik portatif hazır havuzların iç kaplamalarını Sermed havuz olarak fabrikasyon ve işçilik hatalarına karşılık 10 yıllık garanti altına aldığımız gibi mekanik tesisatı ve filtrasyon sistemi de aynı nedenlerden dolayı iki yıllığına garanti altına alınmaktadır. Depremden ve yer hareketlerinden asla etkilenmeyen Maldiv prefabrik portatif hazır havuz, prefabrik ve portatif özelliği ile inşaat ruhsatı gerektirmeden taşınabilir.

Havuzların Özellikleri Nelerdir?

Maldiv prefabrik portatif hazır havuz özellikleri;

  • Kaliteli malzeme ve şık tasarım
  • Paslanmaz inox yapı
  • Anti UV yüksek rezistanslı anti fouling destek malzemeli liner kaplama
  • Göme, yarı gömme ya da zemin üstü kurulum
  • Yüzde yüz sızdırmazlık garantisi
  • Prefabrik ve portatif olması ile inşaat ruhsatına gerek duyulmaması olarak sıralanabilir.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !