İzmir Çeşme’de Havuz Yapımı

01 December 2021 Yayımlayan : Sermedhavuz
İzmir Çeşme’de Havuz Yapımı

Çeşmede bulunan yazlığımızın küçük bir bahçesi bulunmaktaydı. Alan çok dar olduğu için havuz yapımı gerçekleşir mi çok fikrimiz yoktu. Geçen sene bir aile dostumuz Foça da bir havuz yaptırmıştı. Kendileri bu anlamda tecrübeye sahip olduğu için onlardan bilgi almak istedik. Bir hafta sonu ziyaretimizde havuzlarını gördüğümüzde prefabrik havuz olduğunu öğrendik. Prefabrik havuz olduğuna aslen görüntüde inanamadık. Çok şık oval formda olan çelik havuzmuş. Havuzun iç kaplamasındaki ürün ise liner denilen kaplama gayet kaliteli bir görünüme sahipti. Sermed Havuz İzmir ile çalıştıklarını öğrendik. Firmanın kurumsallığından çok memnun kaldıklarını söylediler.

Dostlarımızın referansı ile Sermed Havuz İzmir ile temasa geçtik. Aklımızdan geçen havuz yapımı fiyatlarından daha düşük bir bütçe ile İzmir’deki ofislerinde yaptığımız ön görüşme sonrası bahçemize uygun olan çelik havuz Maldiv Prefabrik Havuz Modeli üzerinde mutabık kaldık.

Yaptıkları sunumda, kusursuz tasarım, yenilikçi çözümlerin merkezindeki maldiv skimmerli prefabrik havuz oval formu ile oldukça şık görünüme sahip, iç kaplaması, Anti U.V yüksek rezistanslı, anti fouling 80 /100 destek malzemeli liner kaplama ile üretilen Maldiv Prefabrik Havuz çok hoşumuza gitti.

Bahçemizin dar oluşundan dolayı 5m uzunluğunda 3 metre genişliğinde Maldiv Prefabrik Havuz yapımı na karar verdik. Hem referans anlamı da kuvvetli bir firma oldukları için hem de bizlere yaklaşımlarında ötürü Başka havuz firması ile görüşme ihtiyacı hissetmedik.

Bahçemizde yapılan keşif sonrası firma altyapı hafriyat gibi ön çalışmaları da üstlenerek, hızlı ve tam da bahçemize uygun bir görsele sahip havuz yapımını gerçekleştirdi.

Doğru bir karar vererek doğru havuz firmasında hayalimizi gerçekleştirdiğimiz için çok memnunum.

AYLİN EREN

İzmir – ÇEŞME

MALDİV 500X300X150 Prefabrik Havuz

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !